طراحی گرافیکی و چاپ

فراخوان همایش موسیقی پژوهی استان بوشهر منتشر شد

خبرنگاران/بوشهر فراخوان نخستین همایش موسیقی پژوهی استان بوشهر از سوی انجمن موسیقی استان بوشهر منتشر شد.

22 خرداد 1399

آمریکا تحریم های جدیدی را علیه نهادها و افراد مرتبط با ایران اعمال کرد

وزارت خزانه داری آمریکا روز پنجشنبه از اعمال تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران از جمله ستاد بازسازی عتبات عالیات خبر داد.

26 اردیبهشت 1399

گزارش تصویری بازدید خبرنگاران از چاپخانه های بزرگ تهران

خبرنگاران : بازدیدخبرنگاران از چاپخانه های بزرگ تهران با عنوان اردوی آموزشی یک روزه صنعت چاپ برای خبرنگاران با حضور احمد علمشاهی مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد.

17 اسفند 1398

برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور انجام شد؛ انتشار بروشورخدمات بانک پارسیان ویژه نابینایان

برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور، بانک پارسیان در راستای پاسخگویی به نیازهای تمامی اقشار جامعه و تحقق مسوولیت های اجتماعی، بروشور خدمات اقتصادی و بانکی خود را به زبان بریل و همراه با روزنامه ایران سپید منتشرکرد.

1 اسفند 1398

تجربه منحصربفرد سفر آموزشی در کشتی

گردشگری آموزشی، یک نوآوری جدید نیست. ریشه اش به گراند تور باز می شود. این کلمه برای نخستین بار حدود 300 سال پیش در انگلستان به کار برده شد. این نوع از سفر به عنوان بهترین وسیله برای آموزش به افراد ثروتمند در خصوص فرهنگ، ذائقه، جغرافیا، هنر و برقراری روابط...

23 بهمن 1398

افرادی ناشناس دفتر جبران باسیل را آتش زدند

ایرنا نوشت: افراد ناشناس صبح امروز (یکشنبه) در ِ شیشه ای دفتر حزب مسیحی جریان آزاد ملی به رهبری جِبران باسیل وزیر امور خارجه لبنان، در شهرک الجومه در منطقه عکار در شمال این کشور را شکستند و سپس این دفتر را آتش زدند.

11 بهمن 1398

جایگاه نورپردازی در دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد که وسایل به کار رفته در خانه به خوبی نشان داده شوند و هر یک در جای خود به درستی ایفای نقش کنند .

15 دی 1398

گوشی وان پلاس6T به روزرسانی اکسیژن او اس 10 مبتنی بر اندروید 10 را دریافت کرد

گوشی وان پلاس 6T طی ماه گذشته خاطرنشان کرد که سری وان پلاس 6 را با اندروید 10 در ماه نوامبر به روز خواهد نمود. به نظر می رسد این برند به وعده خود عمل نموده و این شرکت به روزرسانی اکسیژن او اس 10 مبتنی بر اندروید 10 را برای وان پلاس 6T فعال خواهد نمود.

1 دی 1398