مقالات گردشگری

افشاگری هندی ها علیه ادعای پرسپولیس

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود روز گذشته راهی هندوستان گردد، ولی سایت باشگاه پیش از ظهر دیروز با انتشار اطلاعیه ای از کارشکنی هندی ها برای صدور مجوز پرواز به این کشور اطلاع داد و از فدراسیون فوتبال هند انتقاد کرد.

24 فروردین 1400

نقد فیلم من به سرانجام دادن اوضاع فکر می کنم؛ مالیخولیای ذهنی ناتمام

فیلم من به خاتمه دادن اوضاع فکر می کنم؛ درباره انسانی در جست وجوی زمان از دست رفته که حسرت اتفاق هایی را می خورد که رخ نداده اند یا آن گونه که باید رخ نداده اند.

23 فروردین 1400

اطلاعیه نوروزی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا

قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه نوروزی خود بیان کرد: با همه فراز و فرود ها و دشواری ها و با همه موفقیت ها و تلخ کامی ها در سال 99 شوق نوروزی فرا رسیدن بهار را بشارت می دهد و لازم است که هموطنان در تعطیلات نوروزی پروتکل های بهداشتی را رعایت...

21 فروردین 1400

محمد انصاری وارد رفسنجان شد، قرارداد امروز بسته می شود؟ خبرنگاران

مدافع میانی پرسپولیس که روز گذشته قراردادش را فسخ کرد، امروز به رفسنجان پرواز کرده تا پای مذاکره با مدیران باشگاه مس رفسنجان بنشیند.

21 فروردین 1400

عادل فردوسی پور: نمی توان من و علی دایی را با یکدیگر قیاس کرد

تهران (پانا) - عادل فردوسی پور معتقد است مهم ترین نکته درباره علی دایی کانسیستنسی بود که داشت؛ همیشه وسط هفته هم در آلمان اگر بازی داشتند، بلند می شد به اردوی تیم ملی می آمد و خستگی راه و پرواز را به جان می خرید و با تمام وجود و انگیزه برای تیم ملی بازی می...

20 فروردین 1400

تکمیل بزرگترین بندر گردشگری چمخاله تا انتها 1400

مراسم امضای تفاهم نامه بنادر گردشگری با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.

19 فروردین 1400

انسداد 3 جاده اصلی در کشور

تهران (پانا) -رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد سه محور مواصلاتی در کشور اطلاع داد.

16 فروردین 1400

ممنوعیت چادرخوابی نوروزی در مازندران

تهران (پانا) - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران بر مسافرت ایمن در ایام نوروز تاکید نمود و گفت سفر به مازندران و اقامت در اماکن غیررسمی و چادرخوابی ممنوع است و مسافران برای چنین شکلی از مسافرت وارد مازندران نشوند.

15 فروردین 1400

سفر هیات قطری به قاهره برای تسریع در ازسرگیری روابط

یک هیات قطری در سفر دو روزه وارد قاهره شد. هدف از این سفر طبق گزارش رسانه های مصری، تسریع در ازسرگیری روابط میان دوطرف است.

12 فروردین 1400

یونان تابستان میزبان مسافران واکسینه شده و کرونا منفی است

وزیر گردشگری یونان اعلام نمود: این کشور در تابستان میزبان کسانی که واکسن کووید-19 را دریافت کرده باشند، آنتی بادی داشته باشند و یا نتیجه منفی آزمایش کرونا را ارائه کنند خواهد بود.

8 فروردین 1400

ابتلا به هر نوع کرونا با تست PCR تشخیص داده می گردد

سرپرست آزمایشگاه رفرانس(مرکزی) دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: اگر افراد به کرونای معمولی و یا نوع انگلیسی آن مبتلا شوند و تست PCR بدهند، تست کرونای آنها مثبت می گردد، اما تشخیص نوع ویروس احتیاج به تجهیزات خاصی دارد.

7 فروردین 1400

هیچ ترتیبات جدیدی با آژانس انجام نشده است

نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه هیچ ترتیبات جدیدی با آژانس، بعد از تفاهم مشترک اخیر در تهران، انجام نشده، به بانیان هر قطعنامه ای علیه ایران هشدار داد که اگر بخواهند به جهت تقابل روی بیاورند، با پاسخ قاطع تهران روبرو خواهند...

4 فروردین 1400

خلیلزاد طرح دولت موقت را با طالبان بیان کرد

نماینده ویژه آمریکا پس از ارائه طرح دولت مشارکتی با سران دولت و سیاسیون افغان، طرح ایجاد دولت موقت را با طالبان در قطر به اشتراک گذاشت.

4 فروردین 1400

گام اولیه ساخت جت مسافری ایرانی برداشته شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مقرر شده است با استفاده از توان داخل و در قالب تفاهم نامه سازمان هواپیمایی و وزارت دفاع، هواپیمای جت مسافری 100 نفره ایرانی ساخته گردد.

24 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی ابزاری جدید برای توسعه کسب وکارهاست

رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران با تاکید بر ضرورت برگزاری نمایشگاه مجازی ایران گفت: پیش بینی می شود در آینده توجه کمتری به برگزاری نمایشگاه های فیزیکی خواهد شد به همین دلیل باید الزامات و زمینه های برگزاری نمایشگاه هایی از این دست در کشور فراهم شود.

23 اسفند 1399

جاذبه طبیعی و زیبای دشت مغان

دشت مغان؛ دشتی که از سمت شرق و شمال به جمهوری آذربایجان و از غرب به ارسباران و از سمت جنوب به شهرستان مشکین شهر محدود شده است. قسمتی از دشت مغان شمالی ترین بخش استان اردبیل و بیشتر بخشهای آن در جمهوری آذربایجان واقع شده است.

18 اسفند 1399

انتظارات ایران از اروپا برای حفظ برجام برآورده نشد

تهران (پانا)- سفیر ایران در اسپانیا تاکید نمود انتظارات ایران از کشورهای اتحادیه اروپا برای حفظ برجام برآورده نشد و اقدامات این اتحادیه صرفاً در حد اعلام موضع سیاسی باقی ماند.

14 اسفند 1399

اردوغان: جنگ قره باغ و پاندمی اتحاد جامعه ترک تبار را نشان داد

رئیس جمهوری ترکیه آدینه در پیامی خطاب به مجمع جهانی هواشناسی بر اهمیت اتحاد تاکید نمود.

8 اسفند 1399

خبرنگاران صدور هشدار سطح نارنجی درخوزستان با ورود سامانه بارشی

اهواز - خبرنگاران - اداره کل مدیریت بحران روز چهارشنبه براساس هشدارهای هواشناسی خوزستان و کشور درخصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی در روزهای جمعه و شنبه 10 و 11 بهمن، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

6 اسفند 1399

مراقبت از نوزاد در تابستان با 6 نکته مهم

تابستان فصل شادی، تفریح و مسافرت است. اگر نوزاد یا کودک نوپا دارید، بایستی در این فصل توجه ویژه ای به او داشته باشید. جهت مراقبت از نوزاد در تابستان، باید مراقب دمای بدن او باشید، او را خنک نگاه دارید و از خوراک و پوشاک او غافل نشوید. خطر کم...

3 اسفند 1399
تعداد: (312)