مقالات گردشگری

دیدنی های پاموکاله ؛ قلعه سفید و پنبه ای ترکیه

شهر تاریخی پاموکاله به واسطه داشتن جاذبه های گردشگری فراوان و دریاچه ها و چشمه های جادویی، هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از گوشه و کنار جهان است.

28 خرداد 1401

هیانگ گان پکن، بزرگ ترین آکواریوم دنیا!

آکواریوم هیانگ گان پکن | Beijing Guanghuan Aquariumمی خواهیم تا بزرگ ترین آکواریوم دنیا به گفته چینی ها را به شما معرفی نماییم؛ آکواریوم هیانگ گان در شهر پکن. این آکواریوم که به عنوان وسیع ترین آکواریوم دنیا که تا به حال بر روی خشکی ها ساخته شده است در دنیا معروف شده،...

25 خرداد 1401

ماجرای عجیب تفنگ بیهوشی و کشته شدن پلنگ قائمشهر

رییس سازمان محیط زیست کشور گفت: مسئله ای در تامین تفنگ بیهوشی در شمال نداشتیم، اما اصلاً تفنگ بیهوشی در ترافیک گیر کرد و نرسید و به هرحال پلنگ هم کشته شد!

24 خرداد 1401

اولین پارک سرگرمی دنیای انگری بردز در قطر افتتاح شد

انگری بردز را تا به امروز روی گوشی های هوشمند خود دیده اید. آیا دوست دارید در زندگی واقعی از همراهی آن ها لذت ببرید؟

19 خرداد 1401

این باورهای غلط درباره هواپیما را دور بریزید!

باورهای غلط درباره هواپیماسوال کردن درباره سفر با هواپیما و شرایطی که ممکن است در آن پیش بیاید، برای افراد زیادی اولین دقدقه پروازشان است و باید گفت که حق هم دارند اما دقیقا چه شرایطی برای افراد پیش می آید که دچار این ترس و فوبیا می شوند که اگر مسئله ای...

18 خرداد 1401

تور آفریقای جنوبی ارزان: دامپزشک آفریقای جنوبی شرایط ایران و توله اش را آنالیز می نماید

به گزارش خبرنگاران، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست از حضور دامپزشک یوزها از کشور آفریقای جنوبی در ایران برای انتقال تجارب نگهداری و تکثیر این گونه جانوری اطلاع داد.

6 خرداد 1401

تور ارزان یونان: سواحل یونان؛ رویاهایی که به واقعیت تبدیل شدند

یونان سرزمین افسانه ها، تاریخ، فلسفه و هنر و در عین حال کشوری گرم و شاید خیلی گرم است. خالی از لطف نیست اگر در کنار تمام ویژگی های خاص یونان به خنکای سواحل زیبای یونان هم فکر کنید.

4 خرداد 1401

آخر هفته کجا بریم؟ از دیزین تا کویر ابوزید آباد و دریاچه مهارلو

زمستان را به سرما و سپیدی می شناسیم، فصلی که باید کنار آتش گرم خانه و خانواده به سر آید. اما حکایت علاقه مندان به سفر و گردشگران ماجراجو جور دیگری رقم می خورد، راه سفر را در پیش می گیرند و از زیبایی های طبیعت گرما و انرژی می گیرند.

3 خرداد 1401

روانسر یکی از مقصد های مهم گردشگری کرمانشاه، توزیع 235 تن کالای تنظیم بازاری

فرماندار روانسر گفت : این شهرستان با داشتن جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی و پتانسیل های موجود و ظرفیت های مناسب، یکی از مقصد های مهم گردشگری در استان کرمانشاه است.

20 اردیبهشت 1401

طراحی ویلا در شمال: برگزاری مراسم پویش ملی ایران سرسبز در باغ موزه قصر منطقه 7

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از برگزاری مراسم پویش ملی ایران سرسبز در باغ موزه قصر با همکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران، با هدف زنده نگهداشتن فرهنگ درختکاری اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1401

بازدید از موزه ها در 16 مهر رایگان شد

16 مهر همزمان با روز جهانی کودک موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رایگان اعلام شدند.

17 اردیبهشت 1401

آبشار آرانا یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی زنجان است

ایسکانیوز/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، آبشار آرانا یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی زنجان است.

9 اردیبهشت 1401

افتتاح پیاده روی مشاهیر موسیقی در لندن

پیاده روی مشاهیر که قرار است به زودی در کامدِن تاون لندن آغاز به کار کند معرفی کننده مشاهیر و نوآوران موسیقی است. این پیاده رو در واقع رقیبی برای پیاده روی مشاهیر لس آنجلس خواهد بود.

8 اردیبهشت 1401

تعطیلی اردوی مسافران تگزاس و بازگشت به خانه، کشتی گیران اعزامی به دانکلوف در خانه کشتی ماندند

باتوجه به لغو سفر تیم ملی کشتی آزاد به آمریکا در پی عدم صدور ویزای 6 عضو تیم، اردوی این تیم نیز تعطیل شد.

4 اردیبهشت 1401

دیدنی های شهر زوریخ(بخش اول)

این شهر که در ساحل دریاچه زوریخ و دامنه کوه های آلپ واقع شده است، یکی از شهرهای قدیمی و باستانی سوییس به شمار میرود و امروزه نام و رسم خوبی برای خودش به هم زده است.اگر با تور به سفر سوییس بروید حتما شما را به تماشا این شهر می برند. چه بهتر آنکه قبل از توضیحات...

4 اردیبهشت 1401

کهنسال ترین تمدن ها در سرزمین های شرق است، آیین های شرقی از نظر غنا فزونی دارند

به گزارش خبرنگاران، سید محمد بهشتی پیشکسوت میراث فرهنگی این مطلب را 30بهمن 1400همزمان با روز جهانی مردم شناسی در همایش مردم شناسی شرق در آیینه آیین های کهن مطرح نمود و اضافه نمود: اگر فرهنگ را دانایی حاصل از تعامل تاریخی انسان با محیط برای حفظ بقا و حداکثری...

1 اردیبهشت 1401

درخواست پرواز مستقیم بین اصفهان و سوچی

نماینده اتحادیه آژانس داران اصفهان و هیئت گردشگری شهر سوچی روسیه برای ایجاد پرواز مستقیم بین اصفهان و سوچی رایزنی کردند.

21 فروردین 1401

طراحی ویلا: باغ موزه مینیاتور کجاست؟

معرفیباغ موزه مینیاتور تهران یکی از جاذبه های گردشگری نسبتا نو در تهران است که متاسفانه به علت تبلیغات کم و نامناسب، کمتر شهروندی در مرکز حتی نام آن را شنیده است. فضای این باغ موزه تلفیقی از معماری مدرن و باغ سازی سنتی پارسی است.

5 فروردین 1401

زیباترین منطقه ها جهان برای تماشا برگ های پاییزی

جادوی رنگ های پاییزی در هر جایی از جهان خیره کننده است اما برخی منطقه ها جادویی تر هستند. برای تماشا آن ها با خبرنگاران همراه باشید.

4 فروردین 1401

راه اندازی چت بات پویا به نام فایا از طریق اتاوا توریسم

اتاوا توریسم برای ترویج گردشگری در این شهر، به استفاده از فناوری های تعاملی روی آورده است تا مسافران را به بازدید از جاذبه های گردشگری شهر تشویق کند.

3 فروردین 1401
تعداد: (428)