همه اخبار و مقاله ها

برنی سندرز: باید به برجام بازگردیم

به گزارش خبرنگاران، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت آمریکا در واکنش به موضع گیری برجامیِ دیروز تهران که به دلیل ادامه اقدامات خصمانه دولت کشورش به انجام رسید در پیامی توئیتری گفت: ترامپ با خروج از توافق هسته ای ایران در اقدامی مخالف با دیدگاه مقامات...

28 تیر 1398

ظریف: تیم ب دوباره مشغول شده است، عکس

وزیر امور خارجه در حساب توئیترش خود نوشت: اگر ایالات متحده و نوچه هایش احساس ناامنی دارند، به دلیل این است که مردم منطقه از آنها بیزارند. متهم کردن ایران، این وضعیت را تغییر نخواهد داد.

27 تیر 1398

زغال خاصیت آنتی اکسیدانی دارد

متخصصان علوم پزشکی به روشی دست یافته اند که مانع می شود برخی از بیماری ها بر سیستم طبیعی آنتی اکسیدانی بدن غلبه کنند.

27 تیر 1398

حمایت از 48 طرح توسعه کشت و فرآوری اولیه گیاهان دارویی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کشور ایران یکی از کشورهای غنی دنیا از نظر منابع ژنتیکی کشاورزی به شمار می رود که از مهم ترین ثروت های ملی کشور است. این ذخایر ارزشمند دستمایه اصلی ایجاد ارقام گیاهی با تولیدات برتر است و...

26 تیر 1398

مخالفان جنگ سفارت ونزوئلا در واشنگتن را اشغال کردند

تهران - خبرنگاران - گروهی از فعالان آمریکایی مخالف جنگ وارد ساختمان سفارت ونزوئلا در واشنگتن شده و اعلام کردند تا زمانی که این ساختمان به دیپلمات های کاراکاس بازگردانده نشود، از آنجا خارج نمی شوند.

26 تیر 1398

آشنایی با رازهای افزایش طول عمر

طبق گفته محققان راه هایی وجود دارد که به افزایش طول عمر ما یاری می نماید.

25 تیر 1398

ظریف در دوحه: بحران های منطقه حاصل ماجراجویی های کوته بینانه و یکجانبه گرایی آمریکا

وزیر خارجه ایران گفت: قاره آسیا، غرب آسیا و خلیج فارس درگیر بحران هایی است که در وهله اصلی ناشی از فقدان گفت وگوی منطقه ای فراگیر توام با ماجراجویی های کوته بینانه و یکجانبه گرایی تخاصم آمیز دولت کنونی آمریکا است.

24 تیر 1398

ایران در دانش و فناوری توانمند و الگوی مناسب است

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آدامو آدامو وزیر آموزش نیجریه با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری دیدار و گفت وگو کرد.

24 تیر 1398

فدراسیون فوتبال: کی روش می تواند ادعاهای خود را پیگیری کند، ارسال ایمیل و پیام غیرحرفه ای است

روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره اظهارات سرمربی سابق تیم ملی توضیحاتی ارائه کرد.

23 تیر 1398

توسعه خدمات لیزینگ برای بازارسازی محصولات دانش بنیان

تهران- خبرنگاران- رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: ارایه خدمات لیزینگ به خریداران محصولات دانش بنیان در دستور کار این صندوق قرار گرفته است.

22 تیر 1398

اصفهان، منصوریان: فکر نمی کردم تراکتورسازی ما را سورپرایز کند، با استرس وارد زمین شدیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فکر نمی کردم تراکتورسازی در اصفهان ما را سورپرایز کند.

22 تیر 1398

ترزا می:مناسبات واشنگتن و لندن خاص است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، ترزا می نخست وزیر انگلیس در آستانه سفر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به این کشور گفت: دعوت خاندان سلطنتی از رئیس جمهوری آمریکا به معنای خاص و ویژه بودن مناسبات دو کشور است.

21 تیر 1398

ایران ارزش و اعتباری برای معافیت های اعطایی بر تحریم ها قائل نیست

تهران-خبرنگاران- سخنگوی وزارت امورخارجه در واکنش به بیانیه کاخ سفید مبنی بر عدم تمدید معافیت برای خریداران نفت ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران با توجه به غیرقانونی بودن اصل تحریم های مورد نظر، اصولا ارزش و اعتباری برای معافیت های اعطایی بر تحریم ها قائل...

20 تیر 1398

انتخابات ریاست جمهوری مقدونیه به دور دوم کشیده شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، کمیسیون انتخابات مقدونیه با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این کشور در گزارشی آورده است: پس از شمارش آرا مشخص شد که استو پنداروفسکی کاندیدای حامی غرب با کسب 6/ 42‬ درصد آرا در صدر قرار گرفته است.

19 تیر 1398

چگونه افراد را بدون بلاک کردن، در اینستاگرام حذف کنیم؟

این گزارش به کاربران اینستاگرام آموزش می دهد چگونه بدون احتیاج به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال نمایندگان حساب کاربری خود خارج نمایند.

18 تیر 1398

ماجدی: آموزش در فوتبال باعث می شود کشورها در راستا رشد قرار بگیرند

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: آموزش در فوتبال و به روز شدن آن باعث می شود تا کشورها از لحاظ آموزشی در راستا رشد قرار بگیرند.

17 تیر 1398

باید در هزینه ها صرفه جویی کرد، هزینه های ورزش مدیریت گردد

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری به همراه طاهریان نایب رئیس، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو 2020، کیکاووس سعیدی خزانه دار، رضا رحیمی عضو هیأت اجرایی و غلامحسین شعبانی مشاور رئیس کمیته امروز سه شنبه 27 فروردین با حضور در فدراسیون...

17 تیر 1398

آمریکا: تعهد کتبی از چین می خواهیم

پکن- خبرنگاران- آمریکا اعلام نموده است به الفاظ و گفته های طرف چینی در مناقشه تجاری اعتنایی نمی کند و خواهان آن است این کشور به صورت رسمی و کتبی متعهد گردد از اقدامات مقرر در توافق، عدول نخواهد کرد.

16 تیر 1398

شورای نظامی انتقالی سودان از لغو آمد و شد اطلاع داد

رئیس شورای نظامی انتقالی سودان تاکید نمود که مقررات منع آمد و شد لغو شده و تمامی افرادی که در حین تظاهرات ها و اعتراضات اخیر بازداشت شده اند، هرچه سریع تر آزاد می شوند.

15 تیر 1398

ارسال بزرگترین محموله کمکی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به خوزستان

بزرگ ترین و سنگین ترین محموله هوایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به وزن 100 تن، برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان وارد فرودگاه اهواز شد.

14 تیر 1398
تعداد: (186)