اخبار و رویدادها

کشور با عقب ماندگی 3 میلیون واحدی در فراوری مسکن روبرو باشد

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه در سال های گذشته اقدامات قابل قبولی برای فراوری مسکن صورت نگرفت، این مسئله موجب شده که در شرایط کنونی، کشور با عقب ماندگی 3 میلیون واحدی روبرو باشد که قطعا جبران این میزان کسری بسیار سخت است.

12 خرداد 1399

رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور: مشاوره و توصیه های تخصصی تغذیه ای برای بیماران بهبود یافته کرونایی ضروری است

مشاوره و توصیه های تخصصی تغذیه ای برای بیماران بهبود یافته و در حین ترخیص توسط رژیم درمانگر ضروری وبیماران باید به مدت شش ماه تا یکسال تحت نظر و پیگیری باشند.

11 خرداد 1399

آمریکا از نظر شمار قربانیان کرونا صندلی دوم در دنیا را دارد

براساس آمار منتشر شده از دانشگاه جان هاپکینز، آمریکا در حال حاضر از نظر شمار قربانیان ویروس کرونا صندلی دوم در دنیا را دارد و پس از آن اسپانیا در صندلی سوم است.

11 خرداد 1399

خبرنگاران بیمه بیکاری برای کارگران و یاری به نیازمندان از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

انزلی-خبرنگاران-معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: به منظور کاهش آثار منفی ناشی از گسترش ویروس کرونا بر مشاغل سطح منطقه، کارگران بیکار شده از بیمه بیکاری برخوردار می شوند.

11 خرداد 1399

خبرنگاران تیم ویژه تعزیرات حکومتی ادعای یک بیمار در بیمارستان کوثر کرج را آنالیز می نماید

کرج - خبرنگاران - مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز از استقرار تیم ویژه نظارتی حسب تاکید استاندار در بیمارستان کوثر کرج اطلاع داد.

10 خرداد 1399

طرح جایگزینی 129 هزار تاکسی فرسوده ابلاغ شد

به گزارش تجارت نیوز، هدف از تصویب این طرح اجرای طرح جایگزینی 129 هزار دستگاه تاکسی (سدان و ون) فرسوده با انواع تاکسی جدید پایه گازسوز، هیبریدی و الکتریکی و حمایت از رانندگان این وسایط نقلیه به وسیله پرداخت یارانه صرفه جویی سوخت است.

9 خرداد 1399

قهرمان شدن بدون بازی معنا ندارد، تاریخ استقلال تحریف پذیر نیست

سعید بیگی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: متأسفانه اتفاقی که در گذشته هم به انواع دیگر در رسانه ملی مشاهده شده بود، این اواخر شدت پیدا نموده و بعضی از برنامه سازان در شبکه های مختلف بی پروا و بدون نگرانی از عواقب کارشان به استقلال و تاریخ آن توهین می نمایند....

9 خرداد 1399

خبرنگاران دستگیری فروشنده مواد ضدعفونی در سایت دیوار

اهواز - خبرنگاران - جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: فردی که به عنوان فروشنده عمده مواد ضدعفونی در سایت دیوار اقدام به تبلیغات گسترده می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

8 خرداد 1399

معرفی جاذبه هایی که عکس دریافت از آن ها ممنوع است

سلفی دریافت یا همان عکس دریافت از خود در طول سفر یکی از لذتبخش ترین کارها بحساب می آید که سبب می شود شما بتوانید در هر لحظه از حضورتان در یک سفر سراسر مهیج و جذاب، خاطرات شیرین و ماندگاری را به ثبت برسانید. دنیا پر است از مقاصد جهانگردی و تاریخی ناب که تنها...

8 خرداد 1399

راه اندازی مجدد برج تقطیر نیمه صنعتی دانشکده شیمی دانشگاه مازندران

رئیس دانشکده شیمی دانشگاه مازندران گفت: برج تقطیر نیمه صنعتی دانشکده شیمی دانشگاه مازندران، با هدف تامین بخشی از احتیاج کشور به اتانول برای ضدعفونی و تهیه شوینده­ های مختلف مجددا راه اندازی شد.

7 خرداد 1399

خبرنگاران استعفای عالی ترین مقام پزشکی اسکاتلند به دلیل نقض محدودیت تردد

لندن - خبرنگاران - عالی ترین مقام پزشکی اسکاتلند بامداد دوشنبه به دلیل نقض مقررات منع رفت وآمد در بحبوحه بحران کرونا و فشار افکار عمومی از مقام خود استعفا کرد.

7 خرداد 1399

کتاب توهم آگاهی - چرا هیچ گاه در اندیشیدن تنها نیستیم؟

توهم آگاهی نوشته استیو اسلومن و فیلیپ فرنباخ کتابی درباره خطاهای انسانی در درک موقعیت ها و عملکردها است. کتابی درباره فهم محدود بشر از طبیعت، دنیا و مناسبات علمی. این که چرا انسان گاهی ههمه را مبهوت نبوغ خود می نماید و گاهی با ناآگاهی خود چنان دنیایی...

6 خرداد 1399

آموزش تغییر رمز مودم

دلایل متعددی برای تغییر رمز مودم وجود دارد. یکی از مهمترین آن ها جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به تنظیمات مودم شما و در نهایت شبکه شماست.

6 خرداد 1399

داستان حذف پیروانی از پرسپولیس کلید خورد

مدیران باشگاه پرسپولیس پروژه حذف پیروانی را کلید زدند.

5 خرداد 1399

نگاهی به گسترش ویروس کرونا در آمریکا در پرس تی وی

برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی به بررسی موضوع گسترش ویروس کرونا در آمریکا و مبارزه علیه آن در این کشور می پردازد.

4 خرداد 1399

برگزاری جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری در آبان ماه سال جاری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری سی و دومین جشنواره تئاتر استان در آبان ماه سال جاری اطلاع داد.

4 خرداد 1399

کمپ تیم ملی فوتبال ایتالیا به بیمارستان تبدیل شد

محل تمرینات ملی پوشان فوتبال ایتالیا به مرکزی برای نگهداری و رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا تبدیل شده است.

3 خرداد 1399

یاری 881 هزار یورویی نیمار برای مقابله با کرونا

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن برای مبارزه با ویروس کرونا مبلغ 881 هزار یورو یاری کرد.

3 خرداد 1399

کرونا، شمار مبتلایان در عراق به 772 نفر رسید؛ افزایش مبتلایان در سوریه

وزارت بهداشت عراق علام کرد که شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به هفتصد و هفتاد و دو نفر رسیده است.

2 خرداد 1399

راه اندازی خط تلفنی کرونا در ترکمنستان

دولت ترکمنستان خط تلفنی برای گسترش اطلاعات درباره ویروس کرونا را راه اندازی کرد.

2 خرداد 1399
تعداد: (796)