اخبار و رویدادها

شهریار مغانلو در فهرست آسیایی پرسپولیس خبرنگاران

نام شهریار مغانلو به فهرست آسیایی پرسپولیس اضافه شد.

27 فروردین 1400

مجوز مجلس به دولت برای پرداخت یارانه هدفمندی و معیشتی

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس نحوه هزینه کرد پرداخت یارانه هدفمندی و معیشتی را معین کردند.

27 فروردین 1400

نرخ فرزندآوری زنان در اتحادیه اروپا نزولی شد، فرایند صعودی زایمان در مادران خارجی

تولد نوزادان در اتحادیه اروپا پس از آن که در سال 2008 میلادی به اوج 4.68 میلیونی رسید، در قالب یک فرایند نزولی به 4.17 میلیون نفر در سال 2019 رسید.

26 فروردین 1400

افتتاح سه ایستگاه جدید متروی تهران خبرنگاران

صبح امروز سه ایستگاه جدید در خطوط 6 و 7 متروی تهران افتتاح شد. این مراسم به صورت آنلاین در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهرتهران و اعضاء شورا، پیروز حناچی شهردار تهران و هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری...

25 فروردین 1400

افشاگری هندی ها علیه ادعای پرسپولیس

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود روز گذشته راهی هندوستان گردد، ولی سایت باشگاه پیش از ظهر دیروز با انتشار اطلاعیه ای از کارشکنی هندی ها برای صدور مجوز پرواز به این کشور اطلاع داد و از فدراسیون فوتبال هند انتقاد کرد.

24 فروردین 1400

سری A، پایان ناکامی های جنوا با غلبه بر پارما

جنوا با فزونی مقابل پارما، صعودی یک پله ای را در جدول سری A تجربه کرد.

24 فروردین 1400

عملیات حشد شعبی عراق و فرماندهی عملیات کربلا در مرز عربستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری عراقی نینا، عملیات پیش دستانه مشترک نیروهای رزمی لشکر امام علی(ع) وابسته به حشد شعبی عراق و فرماندهی عملیات کربلا تا مرزهای بین المللی با عربستان سعودی صبح امروز(یکشنبه) شروع شد.

23 فروردین 1400

نقد فیلم من به سرانجام دادن اوضاع فکر می کنم؛ مالیخولیای ذهنی ناتمام

فیلم من به خاتمه دادن اوضاع فکر می کنم؛ درباره انسانی در جست وجوی زمان از دست رفته که حسرت اتفاق هایی را می خورد که رخ نداده اند یا آن گونه که باید رخ نداده اند.

23 فروردین 1400

آزمایش بالینی ابزار پوشیدنی تشخیص بیماری آلزایمر شروع شد خبرنگاران

در حال حاضر، توسعه ابزار پوشیدنی برای تشخیص آلزایمر زودرس و سایر بیماری های نورودژنراتیو عصبی سال ها قبل از بروز علائم آن یک گام به واقعیت نزدیک شده است.

22 فروردین 1400

کرونا چگونه مرزهای آزادی و اخلاق را متاثر می نماید؟

سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل، باید ساز و کاری تعریف می کردند که همه کشورها، تحت شرایط برابر به واکسن دسترسی پیدا نمایند.

22 فروردین 1400

حذفیات کنکور سراسری 1400 منتشر شد

سازمان سنجش آموزش کشور قسمت هایی از کتب درسی که در آزمون سراسری سال 1400 نباید از آنها سئوال طراحی شود را منتشر کرد.

22 فروردین 1400

خبرنگاران سود شرکت نفتی آرامکو عربستان نصف شد

تهران - خبرنگاران - شرکت نفت سعودی آرامکو اعلان کرد که سود سالانه 2020 آن با کاهش نزدیک به 50 درصدی نسبت به سال پیش از آن، در پی همه گیری گسترده ویروس کرونا به 49 میلیارد دلار رسیده است.

21 فروردین 1400

محمد انصاری وارد رفسنجان شد، قرارداد امروز بسته می شود؟ خبرنگاران

مدافع میانی پرسپولیس که روز گذشته قراردادش را فسخ کرد، امروز به رفسنجان پرواز کرده تا پای مذاکره با مدیران باشگاه مس رفسنجان بنشیند.

21 فروردین 1400

عادل فردوسی پور: نمی توان من و علی دایی را با یکدیگر قیاس کرد

تهران (پانا) - عادل فردوسی پور معتقد است مهم ترین نکته درباره علی دایی کانسیستنسی بود که داشت؛ همیشه وسط هفته هم در آلمان اگر بازی داشتند، بلند می شد به اردوی تیم ملی می آمد و خستگی راه و پرواز را به جان می خرید و با تمام وجود و انگیزه برای تیم ملی بازی می...

20 فروردین 1400

31 سال بی تابیِ برای بیتا

تهران (پانا) - بهمن ماه سال 68، زمان عمرنوح داشت. خیالش نبود چه بر سر خانواده نفیسی می آید. زمان میان عقربه هایی که ساعت 2 تا 3 صبح را نشان می دادند، اسیر شده بود؛ آفتاب هم در دل تاریکی حبس.

19 فروردین 1400

تکمیل بزرگترین بندر گردشگری چمخاله تا انتها 1400

مراسم امضای تفاهم نامه بنادر گردشگری با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.

19 فروردین 1400

1200 آمریکایی دیگر در یک شبانه روز قربانی کرونا شدند

جدیدترین آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد در شبانه روز گذشته با مرگ دست کم یکهزار و 282 آمریکایی دیگر، شمار کلی قربانیان کرونا در ایالات متحده از مرز 520 هزار نفر عبور کرد.

18 فروردین 1400

آذرباد: داور بازی با سپاهان، مسابقه پورتو و یوونتوس را تماشا کرده بود!، قرعه سختی داشتیم

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان تاکید کرد که در جام حذفی قرعه سختی به آنها خورد و مس با وجود انجام یک بازی خوب برابر سپاهان حذف شد.

18 فروردین 1400

نظارت همگانی فضای مجازی، جایگزین نظارت میدانی

ارتباطات اکنون به صدای مردم تبدیل شده است، صدایی که بی واسطه مطالبه می نماید و جواب می گیرد. امروز در دورانی هستیم که نظارت همگانی فضای مجازی جایگزین نظارت میدانی شده است.

17 فروردین 1400

تأکید علیزاده بر ضرورت مشارکت بیشتر سازمان های فرهنگی جهت جریان سازی در موضوع فداکاری خبرنگاران

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با تأکید بر ضرورت مشارکت بیشتر دیگر سازمان های فرهنگی جهت جریان سازی با موضوع فداکاری و ایثار در فضای دانشجویی گفت: این ظرفیت در فضای دانشجویی کشور وجود دارد.

17 فروردین 1400
تعداد: (1321)