سلامتی و پزشکی

حال سلطان قابوس مساعد است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، دربار سلطان نشین عمان از مساعد بودن حال سلطان این کشور خبر داد.

2 اسفند 1398

ملاقات کم سابقه وزیران خارجه چین و واتیکان، پکن رهبری پاپ را می پذیرد؟

کاتولیک های چین دچار دو دستگی شده اند. بعضی به کلیسای غیررسمی رم در چین وفادارند و گروهی به کلیسای چین وابسته هستند.

2 اسفند 1398

کهتری: تنها کمانداران مدال آور راهی جمهوری چک خواهند شد

رییس انجمن تیر و کمان جانبازان و معلولان از تشکیل اردوی تیم ملی تیر و کمان معلولان از سوم اردیبهشت در سایت تیر و کمان مجموعه ورزشی آزادی خبر داد و گفت: به دنبال آماده سازی تیم ملی تیر و کمان معلولان برای شرکت در رقابت های جهانی جمهوی چک هستیم.

1 اسفند 1398

تجربه منحصربفرد سفر آموزشی در کشتی

گردشگری آموزشی، یک نوآوری جدید نیست. ریشه اش به گراند تور باز می شود. این کلمه برای نخستین بار حدود 300 سال پیش در انگلستان به کار برده شد. این نوع از سفر به عنوان بهترین وسیله برای آموزش به افراد ثروتمند در خصوص فرهنگ، ذائقه، جغرافیا، هنر و برقراری روابط...

23 بهمن 1398

گزارش، سیمای زن در سریال های تلویزیونی ترکیه

استفاده ابزاری از زنان در سریال های تلویزیونی ترکیه صدای بسیاری از کارشناسان اجتماعی را درآورده و آنها معتقدند که این سودجویی های تلویزیونی به خشونت علیه زنان و تحقیر آنان دامن می زند.

22 بهمن 1398

خبر بد برای رئال مادرید در آستانه سوپر جام

رئال مادرید نمی تواند در سوپرجام اسپانیا از کریم بنزما و گرت بیل بهره ببرد.

19 بهمن 1398

دانش آموزان علوم اعصاب شناختی را فرا می گیرند

مشاور گروه آموزش ستادعلوم شناختی معاونت علمی گفت: برای گسترش علوم اعصاب شناختی هر سال برای هزاران دانش آموز دوره های آموزشی و مسابقات علمی مغز و شناخت برگزار می گردد.

19 بهمن 1398

کاهش حمله قلبی با فلفل

خوردن چهار بار میوه تند در هفته 40 درصد احتمال مرگ ناشی از حمله قلبی را کاهش می دهد.

16 بهمن 1398

دولت پیگیر حقوق اتباع خود نیست، پاسپورت ایرانی همچنان حرمت ندارد

به گزارش خبرنگاران، میزگرد آنالیز حقوق از دست رفته ایرانیان خارج از کشور در دوران تحریم با حضور تنی چند از افرادی که حقوق آنها در دوره تحریم پایمال شده در خبرنگاران برگزار گردید.

14 بهمن 1398

از هدف گذاری به روش SMART چه می دانید؟

اهداف باید تاریخ و مدت زمان قابل اندازه گیری داشته باشند تا بتوان میزان رسیدن به موفقیت را در جهت سنجید. باید معیاری برای اندازه گیری میزان موفقیت خود داشته باشید تا از دستاورد های خود آگاه شوید.

11 بهمن 1398

قشر جوان به سمت تحقیقات راهنمایی شوند

خبرنگاران/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: باید قشر جوان را به سمت پژوهش های کاربردی و فراوری محصولات فناورانه راهنمایی کرد تا آنان به عنوان آینده ساز بتوانند کشور را به سمت توسعه سوق دهند.

7 بهمن 1398

بودجه یکسال آینده دانشگاه زابل معین شد

لایحه بودجه سال 99 پس از تصویب در هیئت دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که بر اساس آن، اعتبارات بودجه ای دانشگاه زابل 1.525.368 میلیون ریال برآورد شده است.

6 بهمن 1398

چه کسانی تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار می گیرند؟

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت فقط کسانی را می تواند رایگان بیمه کند که وزارت رفاه به صورت رسمی اعلام کند که در دهک یک تا سه قرار دارند.

5 بهمن 1398

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی قزوین منصوب شد

خبرنگاران/قزوین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی پیمان نامدار را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین منصوب کرد.

5 بهمن 1398

جاذبه های گردشگری نپال Nepal

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با دیدنی های نپال آشنا خواهیم کرد . در ادامه مطلب همراه ما باشید.

2 بهمن 1398

افزایش بهره وری و فراوری آذربایجان شرقی با پرورش ماهی در قفس

پرورش ماهی در قفس در کنار فراوری محصولات گلخانه ای از اولویت های جهاد کشاورزی و جزو طرح های اقتصاد مقاومتی است که به دلیل کاهش خطرات محیطی و امکان کنترل بیشتر فراوری، افزایش بهره وری را در پی دارد.

1 بهمن 1398

وزیر بهداشت: موج آنفلوانزا تا 10 روز دیگر فروکش می کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می گوید هنوز در دوره اوج و شیوع این بیماری هستیم، اما انتظار داریم این دوره طی 8 یا 10 روز آینده فروکش کند و به حالت عادی برگردیم.

1 بهمن 1398

روش های موثر غیر دارویی برای کنترل آسم

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد اتخاذ بعضی شیوه ها در زندگی می تواند منجر به کنترل علائم آسم و کاهش ابتلا به حملات شدید گردد.

30 دی 1398

صفر تا صد سفر به یزد در gotoyazd

اگر قصد سفر به یزد را دارید، پیشنهاد ما برای شما سایت گردشگری سفرهای رادینا به آدرس gotoyazd.com است که معرف خدمات این شرکت به عنوان اولین کارگزار خدمات گردشگری در استان یزد می باشد.

29 دی 1398

جمع آوری زباله های عفونی کرج شرایط مناسبی ندارد

رئیس کمیسیون خدمات شهر شورای شهر کرج گفت: برای جمع آوری زباله های عفونی شهر باید ساز وکار ویژه ای اتخاذ گردد چون جمع آوری عادی این پسماندها سلامت شهروندان را به خطر می اندازد.

27 دی 1398
تعداد: (85)