اخبار صنعت

خبرنگاران سود شرکت نفتی آرامکو عربستان نصف شد

تهران - خبرنگاران - شرکت نفت سعودی آرامکو اعلان کرد که سود سالانه 2020 آن با کاهش نزدیک به 50 درصدی نسبت به سال پیش از آن، در پی همه گیری گسترده ویروس کرونا به 49 میلیارد دلار رسیده است.

21 فروردین 1400

31 سال بی تابیِ برای بیتا

تهران (پانا) - بهمن ماه سال 68، زمان عمرنوح داشت. خیالش نبود چه بر سر خانواده نفیسی می آید. زمان میان عقربه هایی که ساعت 2 تا 3 صبح را نشان می دادند، اسیر شده بود؛ آفتاب هم در دل تاریکی حبس.

19 فروردین 1400

تکمیل بزرگترین بندر گردشگری چمخاله تا انتها 1400

مراسم امضای تفاهم نامه بنادر گردشگری با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار گردید.

19 فروردین 1400

ممنوعیت چادرخوابی نوروزی در مازندران

تهران (پانا) - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران بر مسافرت ایمن در ایام نوروز تاکید نمود و گفت سفر به مازندران و اقامت در اماکن غیررسمی و چادرخوابی ممنوع است و مسافران برای چنین شکلی از مسافرت وارد مازندران نشوند.

15 فروردین 1400

جزئیات جلسه ستاد رفع موانع تولید، تملک 1644 واحد تولیدی توسط 12 بانک خبرنگاران

در جدیدترین جلسه ستاد رفع موانع تولید نماینده بانک مرکزی از تملک هزار و 644 واحد تولیدی توسط 12 بانک خبر داد.

11 فروردین 1400

انصارالله: سازمان ملل جرات محکوم کردن محاصره یمن را ندارد

محمد عبدالسلام در تبادل نظر با شبکه خبری المسیره ضمن تاکید بر ادامه مقاومت در مقابل متجاوزان به یمن، اضافه نمود که سازمان ملل حتی جرات ندارد محاصره یمن را محکوم کند.

5 فروردین 1400

بانک کشاورزی جزئیات دریافت وثایق تسهیلات را گفت خبرنگاران

بانک کشاورزی گفت: برای تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی الزامی به دریافت وثیقه شهری نیست و بیشتر تسهیلات پرداختی به صورت ضمانتی با معرفی ضامن و یا به وثیقه دریافت اسناد اراضی کشاورزی و روستایی پرداخت می گردد.

2 فروردین 1400

کامیون کمپرسی چاپار 3336

یک شرکت خصوصی از فراوری کامیون کمپرسی چاپار 3336 اطلاع داد. با مشخصات فنی این محصول آشنا شوید.

2 فروردین 1400

طرز تهیه بورانی بادمجان با گوشت و ماست

بورانی بادمجان از ترکیب ماست و بادمجان تهیه می گردد که می توان به آن گوشت قرمز چرخ نموده نیز اضافه نمود. این غذا طبع سردی دارد، از اینرو برای فصول گرم سال مناسب تر است. در این مطلب قصد داریم طرز تهیه این غذا را معرفی کنیم.

26 اسفند 1399

گام اولیه ساخت جت مسافری ایرانی برداشته شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مقرر شده است با استفاده از توان داخل و در قالب تفاهم نامه سازمان هواپیمایی و وزارت دفاع، هواپیمای جت مسافری 100 نفره ایرانی ساخته گردد.

24 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی ابزاری جدید برای توسعه کسب وکارهاست

رئیس کمیسیون صادرات اتاق ایران با تاکید بر ضرورت برگزاری نمایشگاه مجازی ایران گفت: پیش بینی می شود در آینده توجه کمتری به برگزاری نمایشگاه های فیزیکی خواهد شد به همین دلیل باید الزامات و زمینه های برگزاری نمایشگاه هایی از این دست در کشور فراهم شود.

23 اسفند 1399

وزیر صنعت 2 خودرو جدید را به بازار معرفی کرد

تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 2 خودروی جدید به نامهای تارا و شاهین متعلق به 2 خودروساز عظیم ایران یعنی شرکتهای سایپا و ایران خودرو، در آینده نزدیک رونمایی می گردد.

20 اسفند 1399

خبرنگاران زخم کهنه شهرک صنعتی کلات نیازمند مرهم توجه مسوولان

مشهد- خبرنگاران- تنها شهرک صنعتی شهرستان کلات با گذشت 25 سال از افتتاح آن اکنون زخم های کهنه و ناسوری برداشته است و بیش از هر درمانی نیازمند توجه مسوولان به این منطقه مرزی و سخت گذر است.

19 اسفند 1399

جاذبه طبیعی و زیبای دشت مغان

دشت مغان؛ دشتی که از سمت شرق و شمال به جمهوری آذربایجان و از غرب به ارسباران و از سمت جنوب به شهرستان مشکین شهر محدود شده است. قسمتی از دشت مغان شمالی ترین بخش استان اردبیل و بیشتر بخشهای آن در جمهوری آذربایجان واقع شده است.

18 اسفند 1399

دانشگاه شهید باهنر کرمان در جمع برترین دانشگاه های دنیا اسلام ISC-2020 نهاده شد

نتایج رتبه بندی دانشگاه های دنیا اسلام ISC در سال 2020 انتشار یافت و 46 دانشگاه از ایران در میان 282 دانشگاه از 26 کشور اسلامی در این فهرست حضور دارند.

14 اسفند 1399

مجموعه شعرهای عاشقانه و احساسی

شعر حادثه ای است که در زبان روی می دهد و خواننده میان زبان شعر و کلام روزمره تمایز احساس می نماید. از این روی بسیاری از افراد برای بیان احساسات خود به شعر عاشقانه روی می آورند. بهترین نمونه های شعر عاشقانه کوتاه و معاصر را در خبرنگاران بخوانید....

10 اسفند 1399

اردوغان: جنگ قره باغ و پاندمی اتحاد جامعه ترک تبار را نشان داد

رئیس جمهوری ترکیه آدینه در پیامی خطاب به مجمع جهانی هواشناسی بر اهمیت اتحاد تاکید نمود.

8 اسفند 1399

خبرنگاران صدور هشدار سطح نارنجی درخوزستان با ورود سامانه بارشی

اهواز - خبرنگاران - اداره کل مدیریت بحران روز چهارشنبه براساس هشدارهای هواشناسی خوزستان و کشور درخصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی در روزهای جمعه و شنبه 10 و 11 بهمن، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

6 اسفند 1399

خبر بد برای یحیی و پرسپولیس؛ خداحافظی با مدافع مطرح تا خاتمه نیم فصل اول

پرسپولیس فصل را با سیدجلال و کنعانی زادگان آغاز کرد، اما تعیین بود که وقتی بکاپ مناسبی برای این مدافعان وجود نداشته باشد، این تیم در ادامه به مشکل خواهد خورد. پست مدافع میانی همواره جزو حساس ترین پست هاست چرا که مصدومیت و محرومیت بیشتر از بقیه بازیکنان...

6 اسفند 1399

نمایشگاه مجازی کتاب تحول عظیمی در صنعت نشر کشور است

امین آصفی مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در گفت و گو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با بیان اینکه نمایشگاه مجازی کتاب یک اتفاق عظیم برای صنعت نشر کشور به شمار می آید، مطرح نمود: برگزاری این رویداد تحولی برای ناشران و فضای نمایشگاهی در...

2 اسفند 1399
تعداد: (240)