فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور بزرگ جهان

به گزارش سفر به روسیه، بخشی از صادرات محصولات نانوی ایران ساخت، به وسیله کارگزاران برون مرزی انجام می گردد. این تیم ها درکشورهای مختلف به بازاریابی و شبکه سازی فروش محصولات مشغول هستند.

فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور بزرگ جهان

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حال حاضر این کارگزاران در 8 کشور ایتالیا، انگلیس، ترکیه، مالزی، اسپانیا، تایلند، فیلیپین و کنیا فعالیت می نمایند و بازار بین المللی محصولات ایران ساخت نانو را توسعه می دهند.

ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کوشش است تا به صورت مستمر به تعداد این کارگزاران بیفزاید. کارگزاران صادراتی به عنوان همکاران این ستاد، در دیگر کشورها مشغول فعالیت هستند.

با همکاری این کارگزاران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار محصولات نانو فناوری مانند دستگاه الکتروریسی صنعتی در ایتالیا، خدمات کارگزاری و برندینگ خارجی در انگلیس، خدمات کارگزاری و بازاریابی محصولات نانو در ترکیه، محصولات پلیمری در مالزی، همکاری برای برگزاری نشست مشترک در اسپانیا، محصولات بهداشتی نانو در تایلند، تجهیزات تشخیص کرونا در فیلیپین و محصولات پلیمری و بهداشتی در کنیا پیشرفته است.

صادرات محصولات باکیفیت ایرانی یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری کارگزاران صادراتی دنبال می نماید. این اتفاق به شرکت های دانش بنیان یاری نموده است تا برای محصولات و خدمات خود، مشتریانی در دیگر کشورها بیابند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1895

به "فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور بزرگ جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور بزرگ جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید