صدری سرپرست باشگاه پرسیپولیس شد، بیانیه سرخپوشان در خصوص مدیریت

به گزارش سفر به روسیه، به گزارش خبرنگاران، همانطور که از قبل پیش بینی می شد باشگاه پرسپولیس دستخوش تغییرات مدیریتی شد و در گزارشی هم گروه ورزشی مهر روز گذشته منتشر شد جزئیات این تغییرات و تصمیم جعفر سمیعی اطلاع رسانی شد.

صدری سرپرست باشگاه پرسیپولیس شد، بیانیه سرخپوشان در خصوص مدیریت

در گزارش خبرنگاران اسم شده بود که وزیر با استعفای سمیعی موافقت خواهد نمود و مجید صدری به اسم سرپرست امورات باشگاه را در اختیار خواهد گرفت تا در فرصتی مناسب مدیرعامل این باشگاه معین و معرفی گردد.

در پی این تغییرات عصر امروز سه شنبه باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای در این مورد شرح داد. در این اطلاعیه آمده است:

با نظر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، استعفای جعفر سمیعی از سمت مدیرعاملی پذیرفته شد.

این در حالی است که سجادی با این استعفا مخالف بود اما وقتی با اصرار جعفر سمیعی روبرو شد، آن را پذیرفت. به همین دلیل، سیدمجید صدری به اسم سرپرست باشگاه پرسپولیس، امور اداری و اجرایی را برعهده گرفت.

این تصمیم از سوی وزیر ورزش، نشان دهنده علاقه ایشان به حفظ ثبات در باشگاه است. هیأت مدیره بر حسب وظیفه قانونی خود، سرپرست نو را معین کرد. رأی هیأت مدیره به سرپرستی مهندس صدری بود و از این پس، ایشان با رویه ماه های گذشته، اداره باشگاه را برعهده دارد.

تصمیم سجادی به تأیید مصوبه هیأت مدیره، احترام به استقلال رأی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و نگاه ویژه ایشان به فعالیت هیأت مدیره باشگاه ها تعبیر می گردد که جای تحسین و تقدیر دارد. این موضوع برای ورزش کشور تازگی دارد و می تواند منشأ اتفاقات خیر برای مدیریت نوین ورزش در دوره نو باشد.

امید است باشگاه پرسپولیس با حضور مهندس صدری و کوشش هیأت مدیره و حمایت وزارت ورزش، روزهای خوب و آرام گذشته و زمان مدیریت جعفر سمیعی را تکرار کند و برترین اتفاقات از جمله ادامه موفقیت ها و رضایتمندی طرفداران را رقم بزند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1721

به "صدری سرپرست باشگاه پرسیپولیس شد، بیانیه سرخپوشان در خصوص مدیریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدری سرپرست باشگاه پرسیپولیس شد، بیانیه سرخپوشان در خصوص مدیریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید