رونق خرید و فروش خانه های میلیاردی در تهران ، بیشترین استقبال از خانه های چند متری است؟

به گزارش سفر به روسیه، بیش از نیمی از معاملات مسکن تهران مربوط به خانه های میلیاردی است.

رونق خرید و فروش خانه های میلیاردی در تهران ، بیشترین استقبال از خانه های چند متری است؟

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش سفر به روسیه، قیمت مسکن تهران در اردیبهشت ماه سال 1399 با رشد 11 درصدی طی یک ماه به 16.9 میلیون تومان رسیده است.

گزارش بانک مرکزی نشان می دهد تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به 11 هزار و 310 فقره رسیده که نسبت به ماه قبل 810 درصد افزایش داشته است. به نظر می رسد این میزان رشد ماهانه معاملات مسکن تهران بی سابقه ای بوده است.

اما بیشترین معاملات در تهران مربوط به خانه های چند متری و چند میلیونی بوده است؟

آمار معاملات مسکن نشان می دهد بیشترین سهم خرید و فروش مسکن در اردیبهشت ماه سال جاری مربوط به خانه های 450 تا 600 میلیون تومانی بوده است.

در اردیبهشت ماه سال جاری خانه های 450 تا 600 میلیون تومانی با سهم 10.6 درصدی، بیشترین میزان معاملات را به خود اختصاص داده اند. خانه های 600 تا 750 میلیون تومانی نیز در رتبه بعدی واقع شده است.

همچنین گزارش معاملات مسکن تهران نشان می دهد در اردیبهشت ماه سال جاری بیش از 54 درصد معاملات مربوط به خرید و فروش خانه های میلیاردی بوده، به طوری که خانه های چهار میلیارد تومانی به تنهایی 8.7 درصد از کل معاملات مسکن تهران را به خود اختصاص داده است.

آنالیز معاملات مسکن در اردیبهشت ماه سال جاری نشان می دهد بیشترین خرید خانه مربوط به خانه های 50 تا 60 متری بوده که 15 درصد از کل معاملات را به خود اختصاص داده است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 958

به "رونق خرید و فروش خانه های میلیاردی در تهران ، بیشترین استقبال از خانه های چند متری است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونق خرید و فروش خانه های میلیاردی در تهران ، بیشترین استقبال از خانه های چند متری است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید