خاجی: ایران از تمام توان خود برای دفاع از مردم مظلوم یمن استفاده می نماید

به گزارش سفر به روسیه، دستیار ارشد وزیر امور خارجه گفت: ایران از تمام توان و ظرفیت خود در جهت دفاع از مردم مظلوم یمن و در صحنه بین المللی به وسیله رایزنی های متعدد منطقه ای و بین المللی استفاده می نماید.

خاجی: ایران از تمام توان خود برای دفاع از مردم مظلوم یمن استفاده می نماید

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دستیار ارشد وزیر امور خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی در مورد آخرین تحولات یمن با وزیر امور خارجه دولت نجات ملی به صورت تصویری مصاحبه کرد.

هشام شرف عبدالله وزیر خارجه دولت نجات ملی در این مصاحبه ضمن تشکر از حمایت های سیاسی و یاری های انسان محبت آمیز جمهوری اسلامی ایران به مردم یمن، گزارشی از آخرین اقدامات دولت نجات ملی در صحنه بین المللی و مکاتبات اجرا شده با سازمان ملل در جهت ثبت جنایت های ائتلاف سعودی در یمن از جمله تداوم تجاوز و توقیف کشتی های حامل سوخت و مواد غذایی در شرایط همه گیری ویروس کرونا را تشریح کرد.

علی اصغر خاجی دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی نیز در این مصاحبه با اشاره به مواضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حل و فصل سیاسی بحران یمن، تاکید نمود: جمهوری اسلامی ایران از تمام توان و ظرفیت خود در جهت دفاع از مردم مظلوم یمن در صحنه بین المللی به وسیله رایزنی های متعدد منطقه ای و بین المللی استفاده می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1189

به "خاجی: ایران از تمام توان خود برای دفاع از مردم مظلوم یمن استفاده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاجی: ایران از تمام توان خود برای دفاع از مردم مظلوم یمن استفاده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید