حمایت فعالان مالی از خط مقدم مقابله با کرونا ادامه دارد

به گزارش سفر به روسیه، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی بخش خصوصی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا گفت: از ابتدای بحث شیوع کرونا، بخش خصوصی و اتاق بازرگانی کوشش هایی برای کم کردن مسائل جامعه در این حوزه داشته و همیشه در کنار مردم بوده است.

حمایت فعالان مالی از خط مقدم مقابله با کرونا ادامه دارد

محسن احتشام اضافه نمود: این اقدامات گاه به صورت اختصاص دادن خط های فراوری به فراوری مواد ضدعفونی کننده موردنیاز مورد و گاه به وسیله اهداء اقلام بهداشتی به مراکز موردنیاز اجرا شده است.

احتشام ادامه داد: در حال حاضر در هفت واحد فراوریی خراسان جنوبی، انواع محلول ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک،سفیدکننده ،الکل،گاز اکسیژن و سایر اقلام بهداشتی موردنیاز مردم فراوری می گردد که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

او با اشاره به اهداء اقلام بهداشتی از سوی فراوریکنندگان و فعالان مالی به خراسان جنوبی گفت: اقلام بهداشتی اهدایی بازرگانان، فراوریکنندگان و واحدهای مالی را از تهران در قالب سه محموله وارد خراسان جنوبی نموده ایم.

رئیس اتاق بیرجند با تأکید بر اینکه این اقلام بهداشتی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان در بین 14 بیمارستان استان توزیع شده است، اظهار کرد: این اقلام در قالب بیش از 150 بسته تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده است.

احتشام اضافه نمود: این اقلام شامل هزار و 400 عدد ست حفاظت فردی،دو هزار و 800 عدد لباس یک بارمصرف گان،هزار و 120 عدد لباس یک بارمصرف اورال، هزار و 260 عدد شیلد محافظ صورت و315 عدد کلاه تمام فیلتر است.

او گفت: همچنین 700 کلاه یک بارمصرف، هزار و 50 عدد ماسک سه لایه، هزار و 260 عینک یک بارمصرف، یک هزار و 400 عدد دستکش لاتکس، هزار و 400 عدد دستکش معاینه و 2 دستگاه ونتیلاتور پرتابل در این اقلام بهداشتی بوده است.وی ادامه داد: همچنین محموله ماسک N95 شامل شش هزار و 840 عدد ماسک در بین کادر درمانی بیمارستان های خراسان جنوبی توزیع شد.

به عقیده احتشام، این موارد نشان دهنده همراهی فعالان مالی و بخش خصوصی در زمان های حساس و بحران ها با مردم و عموم جامعه است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند، با قدردانی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان های استان و کشور که در حال خدمات رسانی به مبتلایان ویروس کرونا هستند، گفت: پرستاران و پزشکان ما قهرمانان خط مقدم عبور از بحران کنونی در کشور هستند و اتاق بازرگانی همچنان در کنار بخش درمان برای گذر کشور از این بحران و شکست کرونا ایستاده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 891

به "حمایت فعالان مالی از خط مقدم مقابله با کرونا ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت فعالان مالی از خط مقدم مقابله با کرونا ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید