جزئیات قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی از زبان سخنگوی پلیس مکه

به گزارش سفر به روسیه، سخنگوی پلیس مکه جزئیاتی از قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان بیان کرد.

جزئیات قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی از زبان سخنگوی پلیس مکه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی پلیس مکه خاطرنشان کرد: عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان به ضرب گلوله دوست خود کشته شد.

وی اضافه نمود: الفغم وابسته به گارد پادشاهی بوده و این حادثه در جریان دیدار وی با دوستش به نام ترکی بن عبدالعزیز السبتی در استان جده صورت گرفت.

سخنگوی پلیس مکه تاکید نمود: زمانی که این دو با یکدیگر دیدار می کردند یکی دیگر از دوستانشان به نام ممدوح بن مشعل آل علی وارد شد و با آنها صحبت کرد. صحبتهای بین آنها بالا گرفت و ممدوح از خانه خارج شده و با سلاح خود به داخل خانه بازگشت.

وی اضافه نمود: ممدوح به سمت الفغم شلیک کرد که به دنبال آن برادر صاحب خانه و کارگر وی نیز مجروح شدند. در زمان حضور نیروهای امنیتی، مجرم به سمت آنها شلیک نموده و حاضر به تسلیم نشد.

سخنگوی پلیس مکه تاکید نمود: در جریان این درگیری فرد مجرم به دست نیروهای امنیتی کشته شد. عبدالعزیز الفغم به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده کشته شد. هم چنین در جریان درگیری مذکور 5 تن از نیروهای امنیتی مجروح شدند.

این در حالی است که محمد العتیبی فعال عربستانی، به نقل از یکی از اقوام مقتول در توئیتر اطلاع داد که وی در جریان سوءقصد نافرجام به جان ملک سلمان در قصر پادشاهی، کشته شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 14 آبان 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 420

به "جزئیات قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی از زبان سخنگوی پلیس مکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی از زبان سخنگوی پلیس مکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید