دریافت عکس سلفی توسط یک فیل!

به گزارش سفر به روسیه، فیل یک مزیت مهم برای دریافت عکس های سلفی دارد و آن هم خرطوم دراز این حیوان است که باعث می شود از ابزار هایی همانند مونوپاد (پایه مخصوص دوربین برای عکس های سلفی) بی نیاز باشد.

دریافت عکس سلفی توسط یک فیل!

به گزارش گروه وبگردی خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک فیل عظیم الجثه، دوربین GoPro مردی را از وی گرفت و تصاویر خارق العاده ای را ثبت کرد!

آقای Christian LeBlanc که یک توریست اهل کانادا می باشد، در حال غذا دادن به یک فیل بود که موزهایش به پایان رسید، اما فیل که به وضوح هنوز گرسنه به نظر می رسید، این باز به جای موز، دوربین آقای LeBlanc را از دست وی گرفت. در این بین روشن بودن تایمر دوربین باعث شده که این فیل چند عکس سلفی جالب بگیرد!

البته فیل یک مزیت مهم برای دریافت عکس های سلفی دارد و آن هم خرطوم دراز این حیوان است که باعث می شود از ابزار هایی همانند مونوپاد (پایه مخصوص دوربین برای عکس های سلفی) بی نیاز باشد.

آقای LeBlanc که از زیرکی این فیل بسیار شگفت زده شده، این عکس را بهترین سلفی دوران نامیده است. این مرد 22 ساله در شهر Koh Phangan کشور تایلند مشغول غذا دادن به فیل ها بود که این رخ داد. گویا این فیل از محبوبیتی که عکس های سلفی در بین انسان ها کسب کرده اند آگاهی داشته و سعی کرده با این کار خود نشان دهد که برای دریافت عکس سلفی نسبت به انسان ها یک فزونی مهم دارد و آن هم چیزی نیست جز خرطوم درازش!

آقای LeBlanc که ساکن ونکوور کانادا می باشد در این باره گفته:این عکس، مطمئنا بهترین سلفی من و شاید بتوان گفت بهترین سلفی تاریخ است.

البته قبل از این که فیل مذکور، دوربین وی را بگیرد، او هم چند عکس سلفی با فیل گرفته بود ولی خوب، به طور حتم عکس هایی که فیل گرفته جالب تر هستند!

تجربه ای که آقای LeBlanc در مورد این فیل داشته باعث شده تا او به دریافت عکس های سلفی با حیوانات مختلف علاقه مند شود. او گفته قصد دارد به فیلیپین سفر کند و با عظیمترین ماهی دنیا یعنی کوسه نهنگ (whale shark) عکس سلفی بگیرد.

دریافت عکس سلفی توسط این فیل تا حدی جالب بوده که برخی برای این کار فیل ها نام خاصی هم در نظر گرفته اند. به عبارتی از این به بعد به عمل سلفی دریافت فیل ها Elfie گفته خواهد شد!

ممکن است این فیل دریافت عکس سلفی را از توریست هایی که مدام با فیل ها سلفی می گیرند، تقلید کرده باشد ولی به هر حال صرفنظر از هر علتی که داشته، باعث شده تا عکس های منحصز به فردی ثبت شوند.

پایانی پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1030

به "دریافت عکس سلفی توسط یک فیل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت عکس سلفی توسط یک فیل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید