خاتمه یک رویداد هنری با اجرای رضا کیانیان

به گزارش سفر به روسیه، رضا کیانیان عضو شورای سیاستگذاری جشنواره هنر زنده است عصر فردا اجرای مراسم پایانی این جشنواره را برعهده خواهد داشت.

خاتمه یک رویداد هنری با اجرای رضا کیانیان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، عصر پنج شنبه 21 اسفند 99 مراسم پایانی نخستین جشنواره هنر زنده است با اجرای رضا کیانیان و اهدای جوایز برگزیدگان چهار بخش برگزار خواهد شد.

بر اساس این خبر، علاوه بر کیانیان که از اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره به شمار می رود، برای نخستین بار، اعضای شورای سیاستگذاری و برگزاری جشنواره که از هنرمندان شناخته شده رشته های مختلف هستند، در طراحی، شکل گیری و اجرای این مراسم نقش فعال دارند.

در مراسم پایانی جشنواره هنر زنده است، از آثار موسیقایی فردین خلعتبری دیگر عضو شورای سیاستگذاری و دبیر بخش موسیقی جشنواره استفاده خواهد شد و کیانوش غریب پور عضو دیگر این شورا، کارگردانی مراسم را برعهده خواهد داشت.

این مراسم از ساعت 15 روز پنج شنبه 21 اسفند 99 با حضور دبیران 4 بخش جشنواره در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب برگزار خواهد شد و طی آن، برگزیدگان بخش های تئاتر، موسیقی، دیجیتال آرت و فیلم معرفی و نشان جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آنها اهدا خواهد شد.

پخش پیام علی نصیریان رئیس هیأت داوران و سایر داوران جشنواره هنر زنده است و پیروز حناچی شهردار تهران از دیگر بخش های این مراسم 90 دقیقه ای است که برای رعایت پروتکل های بهداشتی در چهار نقطه از پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب اجرا می شود.

حضور در این مراسم به همین علت، به شکل محدود و مختص به برگزیدگان خواهد بود و علاقه مندان می توانند از طریق صفحه رسمی جشنواره هنر زنده است در اینستاگرام، سایت تیوال و یوتیوب به دو زبان فارسی و انگلیسی مراسم اختتامیه را مشاهده کنند.

در این مراسم نزدیک به 50 نفر در بخش های مختلف جایزه خواهند گرفت و جوایز نقدی از پنج میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده که در همان روز اختتامیه به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت، ضمن آن که از آنجا که برخی از شرکت کنندگان در شهرستان هستند و احتمال دارد به دلیل شرایط کرونایی در سالن مراسم حاضر نباشند، جوایز آنها برایشان ارسال خواهد شد.

گفتنی است مقدمات برپایی جشنواره هنر زنده است از اسفند 98 شکل گرفت و امروز تبدیل به یک نهاد مدنی فرهنگی شده است که دارای هیئت موسس، شورای سیاستگذاری، هیئت داوران و دبیران بخش های مختلف است و به عنوان یک رویداد بخش خصوصی مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در آستانه پایان اولین دوره برگزاری قرار گرفته است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1469

به "خاتمه یک رویداد هنری با اجرای رضا کیانیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه یک رویداد هنری با اجرای رضا کیانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید