نشست هم اندیشی شهردار منطقه21 با معتمدین محلی برگزار گردید

به گزارش سفر به روسیه، خبرگزاری خبرنگاران-معتمدین محلی محله های 13 گانه منطقه21، با حسین کاشانی پور شهردار این منطقه طی جلسه ای ملاقات و مصاحبه کردند.

نشست هم اندیشی شهردار منطقه21 با معتمدین محلی برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از تهران، حسین کاشانی پور شهردار منطقه 21 در ابتدای این نشست صمیمی، گفت: هم اکنون فرصت خوبی دست داده تا با معتمدین در سطح محله ها ملاقات گردد؛ شما عزیزان در زمره شخصیت های تاثیرگذار بوده که همیشه در فکر و تکاپو جهت ایجاد شرایط مناسب و منفعت رسانی برای اقشار کمتر برخوردار جامعه هستید.

وی ادامه داد: این بخش از ظرفیت معتمدین محلی به لطف خداوند در شرایط فعلی به فعلیت رسیده و می تواند یاری گر و یاری رسان مدیریت شهری در پیشبرد امورات شهر باشد.

کاشانی پور گفت: اعتقادم بر این است که نگاه به مدیریت شهری می بایست در بالاترین سطح آبادانی در منطقه باشد؛ از طرف دیگر برترین شرایط تکریم و عزت شهروندان در لایه های ساختار اداری بایستی فراهم گردد.

شهردار منطقه21 تاکید نمود: به وسیله احصاء ظرفیت ها و آنالیز نقاط قوت و ضعف، می توان اقداماتی را که درصد تحقق و عملی شدن آنها بالاست در دستور کار ویژه قرار داد. تا درنهایت از شرایط موجود فاصله گرفته و به شرایط مطلوب نزدیک شویم.

وی اضافه کرد: با همفکری معتمدین محلی از انجام کارهای کم اثر و بی دوام پیشگیری می گردد و با بهره گیری از برترین سطح علمی و بعلاوه روزآمدترین اقدامات کارشناسی شده می توان راستا عملکردی دقیق و اصولی را دنبال کرد.

وی در ادامه تشریح کرد: توجه به شهر انسان-محور و تحقق شهروندانی مکرم و برخوردار از دیگر بخش های بنیادین مدنظر مدیریت شهری در دوره فعلی است. شهری آباد است که علاوه بر زیبایی های ظاهری، شهروندان ساکن در آن نیز به طور عمیق احساس احترام و برخورداری را تجربه نمایند.

شهردار منطقه21 با اشاره به اینکه در مقام مشورت، از تمامی شهروندان در امر مشارکت و مشاوره یاری میخواهیم، اضافه کرد: تمامی شهروندان این حق را دارند که درخواست ها و مسائل خود را بی واسطه به گوش مدیران شهری برسانند، در این راستا شما معتمدین محلی که بیشتر در جمع شهروندان هستید به برترین شیوه ممکن می توانید همراه و همقدم با مدیریت شهری باشید.

به گزارش خبرنگاران، در انتها این نشست صمیمی؛ هر یک از معتمدین محلی حاضر در جلسه، ضمن معرفی خود و محله تحت پوشش، به ارائه گزارش اجمالی درخصوص اقدامات عام المنفعه و خیّر محور پرداختند.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1886

به "نشست هم اندیشی شهردار منطقه21 با معتمدین محلی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هم اندیشی شهردار منطقه21 با معتمدین محلی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید