ناگفته های آقای کارگردان از بازیگر نقش بانوی سردار

به گزارش سفر به روسیه، پرویز شیخ طادی کارگردان سریال بانوی سردار، ویژگی های خاص بازیگر نقش بی بی مریم را تشریح کرد.

ناگفته های آقای کارگردان از بازیگر نقش بانوی سردار

به گزارش گروه رسانه های سفر به روسیه، پرویز شیخ طادی کارگردان سریال بانوی سردار در گفت وگو با سفر به روسیه، در مورد قصه این سریال گفت: مرحوم بی بی مریم در همه ابعاد اخلاقی، تربیتی و مبارزاتی جدا از تقدیر هایی که از او شده بود به جایی رسید که مردم به او سردار می گفتند.

وی اضافه نمود :به جز بختیاری ها کسی بی بی مریم را نمی شناخت، کسی که تاریخ را نخوانده باشد از او شناختی ندارد. زمانی که درباره بی بی مریم مطالعه کردم، جذب آن شدم و قلم برای نوشتن آن برداشتم.

شیخ طادی با اشاره به اینکه سریال بانوی سردار در 12 قسمت ساخته شده است، اعلام کرد: بانوی سردار داستان زندگی زن مبارز، بی بی مریم و برشی از زندگی واقعی او است. البته روایت کامل زندگی این بانوی قهرمان به 120 قسمت سریال احتیاج دارد اما با توجه به بودجه ای که در اختیار داشتیم، سریال را ساختیم. زندگی بی بی مریم می تواند در کتاب های آموزش و پرورش راه پیدا کند و حتی داستان این بانو قابلیت تبدیل به رمان و تئاتر های بزرگ را نیز دارد.

این کارگردان درباره انتخاب بازیگر نقش بانوی سردار مطرح کرد: ما بازیگری می خواستیم که صدا و بازی خوب، تیراندازی، سوارکاری و حرکت های اکشن داشته باشد که بتواند فراز و فرود های نقش را در تحلیل خود به نمایش بگذارد. خانم سیروس از این امتحان سربلند بیرون آمد و ما را نیز سربلند کردند.

کارگردان سریال بانوی سردار درباره مکان تصویربرداری این سریال اظهار کرد: در استان ها ظرفیت کافی برای انجام تصویربرداری نبود چراکه می خواستیم روزی 100 هنرور غیر تکراری استفاده کنیم که استان ها چنین ظرفیتی نداشت.

شیخ طادی درباره ساخت فصل دوم سریال بانوی سردار شرح داد: طرح فصل دوم بانوی سردار مطرح شده است، اکنون منتظر نظر مخاطبان و مردم بختیاری هستیم و اگر سریال را دوست داشته باشند فصل دوم را ادامه می دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 297

به "ناگفته های آقای کارگردان از بازیگر نقش بانوی سردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های آقای کارگردان از بازیگر نقش بانوی سردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید