قتل عجیب یک دختر قبل از رفتن به پارتی شبانه

پسر جوان که دختری را با ضربه چاقو به قتل رسانده است محاکمه شد.

قتل عجیب یک دختر قبل از رفتن به پارتی شبانه

از وبلاگ مویک دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش، در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار برگزار گردید ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند. وی گفت: رامین 27 ساله متهم است بیستم مرداد 96 به دنبال درگیری با یک دختر 25 ساله به نام میترا وی را در کوی اندرزگو با ضربه چاقو به سفید رانش به قتل رسانده است. اکنون با توجه به مدارک موجود در پرونده برای وی حکم قصاص می خواهم.

سپس وکیل اولیای دم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: مادر میترا که مقیم آمریکاست تنها، ولی دم است و او برای قاتل دخترش حکم قصاص خواسته است.

وقتی رامین در جایگاه ویژه ایستاد در تشریح جزئیات ماجرا گفت: به تازگی پژو 206 خریده بودم که دنبال دوستم مسعود رفتم و با هم از ورامین به قیطریه رفتیم. در حوالی بولوار اندرزگو از خودرو پیاده شدیم تا شام بخوریم. چند دقیقه بعد مسعود از من خواست تا سوئیچ خودرو را به او بدهم. مسعود از رستوران بیرون رفت و چند دقیقه بعد من دنبال او رفتم و دیدم که با یک دختر جوان در خودرو مشغول صحبت است. مسعود از من خواست تا چند دقیقه منتظر او بمانم. من حدود نیم ساعت منتظر آن ها ماندم و وقتی دوباره سراغ مسعود رفتم با تندی از من خواست تا مزاحم نشوم. او در خودرو مشغول صحبت با دختر جوان بود. من عصبانی شدم و مسعود پیاده شد، اما دختر جوان همچنان روی جایگاه کنار راننده نشسته بود. من پشت فرمان نشستم و از او خواستم تا خودرو را ترک کند، اما میترا گفت:مسعود قول داده تا به او پول بدهد و تا زمانی که پولش را نگیرد خودرو را ترک نمی کند. میترا می گفت میخواهد به یک پارتی شبانه برود و پس از دریافت پول باید او را به مهمانی برسانم.

این متهم ادامه داد: من که از شنیدن حرف های دختر جوان عصبانی شده بودم برای ترساندن او کارد میوه خوری را که در خودرو داشتم بیرون کشیدم، اما دختر جوان دستم را هل داد که دستم زخمی شد. او نمی خواست پیاده گردد به همین دلیل من و میترا با هم درگیر شدیم و نمی دانم چطور چاقو به سفید ران او برخورد کرد.

همان موقع میترا که از دیدن خون ترسیده بود فریاد کشید و پیاده شد. من که شوکه شده بودم با خودرو فرار کردم، اما عابرانی که میترا را خونین دیده بودند پلاک خودرو را برداشتند و به این ترتیب بازداشت شدم.

وی گفت: من اتهام قتل را قبول ندارم. چون هیچ خصومتی با دختر جوان نداشتم و اصلا او را نمی شناختم. در کشمکش میان ما چاقو ناخواسته به سفیدران او برخورد کرد و موجب مرگش شد.

در انتها جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 610

به "قتل عجیب یک دختر قبل از رفتن به پارتی شبانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل عجیب یک دختر قبل از رفتن به پارتی شبانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید