رییس کمیته انضباطی فوتبال: متخلفان در انتظار محرومیت های شدید باشند

رییس کمیته انضباطی فدراسیون با اشاره به آرای کمیته انضباطی شهرآورد سی ویکم شهریور گفت: این آرا یاری خواهد نمود تا در مسابقات آینده که در فوتبال ایران برگزار می گردد حاشیه های کمتری شکل گیرد اما اگر حواشی ادامه دار باشد آرای شدیدتری صادر خواهد شد.

رییس کمیته انضباطی فوتبال: متخلفان در انتظار محرومیت های شدید باشند

اسماعیل حسن زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر اعلام نموده بود در لیگ نوزدهم برخوردهای جدی و انضباطی ویژه ای خواهد داشت تا مسائل حاشیه ای کمتر از گذشته گردد و این اصل را مبنای کار خود قرار دادیم.

وی اضافه نمود: امیدوارم آرایی که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شد عادلانه و توانسته باشیم قدمی برای جلوگیری از اتفاقات ناخوشایندی که در شهرآورد سی ویکم شهریور رخ داد برداشته باشیم.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: این آرا یاری خواهد نمود تا در مسابقات آینده که در فوتبال ایران برگزار می گردد حاشیه های کمتری شکل گیرد هر چند اعتقاد داریم فقط آرای انضباطی عاملی بازدارنده نیست و باشگاه های فوتبال نیز باید یاری نمایند تا فرهنگ سازی صورت بگیرد. البته اگر این مسائل ادامه پیدا کند در آینده آرای شدیدتری صادر خواهد شد.

حسن زاده توضیح داد: از این که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تماشاگران دوتیم را از تماشای بازی های تیم های محبوبشان درلیگ محروم کرد ناراحت هستیم اما چاره دیگری برایمان باقی نمانده بود.

وی اضافه نمود: بر اساس مقررات، محرومیت تماشگران دو تیم صورت گرفت چرا که بعضی اوقات مجبور هستیم برای حفظ جان آن ها و اتفاقات ناگواری که ممکن است رخ دهد رای هایی را صادر کنیم که برای کمیته انضابطی خوشایند نیست. امیدواریم با صدور این آرا در آینده شهرآورد های بدون حاشیه ایی را مشاهده کنیم.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در واکنش به ادعای مربی ماشین سازی تبریز که می گوید به اشتباه سه ماه محروم شده است، گفت: هر کسی می تواند به رای اعتراض کند و قانون همه موارد را پیش بینی نموده است. باشگاه ماشین سازی تبریز گفت فردی که از سوی کمیته انضباطی محروم شده است در ورزشگاه حضور نداشته و ما هم جواب آنها را دادیم. از باشگاه ماشین سازی درخواست کردیم فرد مورد نظر را که در ورزشگاه حضور داشته را به ما معرفی کند که این اتفاق رخ نداد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 11 آبان 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 413

به "رییس کمیته انضباطی فوتبال: متخلفان در انتظار محرومیت های شدید باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس کمیته انضباطی فوتبال: متخلفان در انتظار محرومیت های شدید باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید