طلسم المپیک بشکند مثل حماسه ملبورن تاریخ ساز می شویم

به گزارش سفر به روسیه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رضا شاهرودی مربی تیم فوتبال امید ایران که به همراه این تیم در اردوی قطر حضور دارد در مورد شرایط این اردو گفت:خوشبختانه وضعیت بسیار خوبی داریم. تمرینات خوبی از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازی تدارکاتی بسیار مفید برابر شهر خودرو مشهد انجام دادیم.

طلسم المپیک بشکند مثل حماسه ملبورن تاریخ ساز می شویم

مربی تیم فوتبال امید ایران اضافه نمود: در قطر هم وضعیت بسیار خوبی داریم همینطور یک فرصت مناسب برای بازی برابر تیم قدرتمندی مثل استرالیا. این تیم یکی از قدرت های فوتبال آسیا در این رده سنی است که می تواند به روند برنامه های آماده سازی ما یاری کند. ما هم تیمی داریم که حالا تجربه خوبی دارد، بازی های تدارکاتی زیادی انجام داده و انگیزه زیادی برای این بازی در تیم می بینم.

شاهرودی با اشاره به خاطره خودش از رویارویی ایران و استرالیا در سال 1997 گفت:خوشحالم که من و حمید استیلی هم بخشی از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همواره یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه های تیم امید گفته ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند می توانند مثل همان تیم 1998 تاریخ ساز باشند.

مربی تیم المپیک در خاتمه گفت: مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعی آن را بشناسیم. این بچه ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه ها کنار آنها زندگی نموده ام و ایمان دارم می توانند کارهای بزرگی انجام بدهند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این چند ماه آینده به تیم امید انرژی مثبت بدهند چون باور دارم اگر با روحیه و خودباوری وارد مسابقات شویم این تیم می تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 461

به "طلسم المپیک بشکند مثل حماسه ملبورن تاریخ ساز می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم المپیک بشکند مثل حماسه ملبورن تاریخ ساز می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید