رضایی: سیامند رحمان الگوی ورزشی و اخلاقی بود، او تحت نظر پزشکان بود و هیچ مسئله ای نداشت

به گزارش سفر به روسیه، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: ورزش ایران با درگذشت سیامند رحمان یک ورزشکار عظیم و با اخلاق را از دست داد و سال ها طول می کشد تا یک نفر شبیه او در ورزش ظهور کند.

رضایی: سیامند رحمان الگوی ورزشی و اخلاقی بود، او تحت نظر پزشکان بود و هیچ مسئله ای نداشت

هادی رضایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی سفر به روسیه، درباره درگذشت ناگهانی سیامند رحمان قوی ترین مرد معلول دنیا و پارالمپیک در 31 سالگی گفت: سیامند یک الگوی ورزشی و اخلاقی بود و متأسفانه عصر یکشنبه یک اتفاق تلخ افتاد و یکی از بهترین های مان را از دست دادیم.

وی اضافه نمود: سیامند امید اول کاروان ایران در پارالمپیک توکیو بود، اما جدا از بحث قهرمانی، یک ورزشکار شایسته در موضوع اخلاق بود و یک مرد با اخلاق را از دست دادیم. امیدوارم بتوانیم اخلاق این قهرمان فقید را الگویی برای ورزشکاران دیگر قرار بدهیم.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک درباره علت درگذشت سیامند رحمان گفت: همانگونه که رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بیمارستان در استان آذربایجان غربی گفته اند، ایست قلبی دلیل درگذشت ناگهانی این ورزشکار بوده است. دو ماه قبل گروه پزشکی کمیته پارالمپیک معاینات لازم را بر روی سیامند انجام داد. وی کاملا تحت نظر قرار داشت و هیچ مسئله ای هم نداشت. چنین اتفاقاتی قبلاً برای فوتبالیست ها و ورزشکاران دیگر رشته ها نیز اتفاق افتاده است. موضوع مهم این است که یک قهرمان با اخلاق و عظیم را از دست دادیم.

رضایی عنوان نمود: هزاران نفر در مراسم تشییع جنازه او شرکت کردند که این مسئله جدا از بحث با قهرمانی، نشان دهنده این بود که سیامند در قلب مردم قرار داشت. همه ورزش ایران عزادار درگذشت سیامند است و به نظرم سال ها طول می کشد تا یک نفر همچون سیامند در ورزش ایران ظهور کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 791

به "رضایی: سیامند رحمان الگوی ورزشی و اخلاقی بود، او تحت نظر پزشکان بود و هیچ مسئله ای نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: سیامند رحمان الگوی ورزشی و اخلاقی بود، او تحت نظر پزشکان بود و هیچ مسئله ای نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید