راز قتل مردی در میان شعله های آتش

به گزارش سفر به روسیه، زندگی امروز- هفته آخر بهمن امسال یکی از ساکنان شهرستان نوشهر هنگام گذر از منطقه جنگلی کشکسرا متوجه خودرو پیکان وانت شد که در میان شعله های آتش سوخته و در کنار جاده رها شده بود.

راز قتل مردی در میان شعله های آتش

به گزارش زندگی امرور به نقل از ایران- او با احتمال اینکه ممکن است حادثه ناگواری رخ داده باشد طی تماسی با مرکز فوریت های پلیس 110 پلیس را در جریان واقعه قرار داد و آن گاه مأموران گشت منطقه خود را به محل حادثه رساندند و متوجه شدند که خودرو وانت کاملاً سوخته و جسد نیم سوخته مردی هم در داخل آن قرار گرفته است. با انجام بررسی های تخصصی از سوی پزشکان قانونی مشخص شد که راننده میانسال خودرو ابتدا با ضربات کارد از پا درآمده و سپس جسدش را در داخل خودرو به آتش کشیده اند.

در ادامه تحقیقات معلوم شد که قربانی حادثه به نام احمد مرد میانسالی از اهالی جویبار در منطقه مرکزی استان مازندران بوده که به جمع آوری ضایعات اشتغال داشت.

با بررسی تماس های مرد مقتول در تلفن همراهش، مأموران رد پای یک مجرم سابقه دار را به دست آوردند و او را دستگیر کردند.

این مرد در جریان بازپرسی اعتراف کرد که مرد ضایعات فروش را به خاطر اختلاف شخصی به قتل رسانده و سپس جسدش را به آتش کشیده است. کارآگاهان برای روشن شدن راز این جنایت به بازپرسی از قاتل ادامه می دهند

منبع: زندگی روز
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1724

به "راز قتل مردی در میان شعله های آتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز قتل مردی در میان شعله های آتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید