دستگیری سه باند موبایل قاپ

به گزارش سفر به روسیه، تهران (پانا) - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام سه باند موبایل قاپی خبر داد و گفت سارقان تا کنون به 170 فقره سرقت اعتراف کرده اند.

دستگیری سه باند موبایل قاپ

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا لطفی با اشاره به اینکه اوایل آبان امسال کارآگاهان اداره هجدهم مبارزه با سرقت با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی پیروز به شناسایی سه باند گوشی قاپی در سطح شهر تهران شدند، اضافه کرد: اعضای باند اول، به صورت دونفره سوار بر موتورسیکلت در خیابان های شرق تهران پرسه زده و با شناسایی افرادی که در حال گفت و گو با تلفن همراهشان داخل خودرو بودند، سراغ آنها رفته و در فرضتی مناسب گوشی های تلفن همراه آنها را می قاپیدندو دو باند دیگر که آنها نیز هر کدام به صورت دو نفره بودند، با پرسه زنی در محدوده مرکزی پایتخت و انتخاب سوژه هایشان که اغلب پیاده رو و مراکز خرید بودند، در فرصتی مناسب به سراغ آنها رفته و گوشی های تلفن همراه مالباختگان را به سرقت می بردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اجرا شده از سوی کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی پایتخت، تحقیقات برای دستگیری اعضای این سه باند آغاز و پس از هماهنگی های قضایی و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، مخفیگاه اعضای این باندها که به صورت جداگانه فعالیت داشتند شناسایی شدوکارآگاهان پلیس در سه عملیات جداگانه، اعضای این سه باند را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه های این متهمان، چندین قبضه سلاح سرد (چاقو) و 5 دستگاه گوشی مسروقه کشف و ضبط شد.

سردار لطفی در پایان با اشاره به اینکه 6 متهم دستگیر شده در مجموع به 170 فقره سرقت گوشی قاپی اعتراف کرده و تا کنون 150مالباخته تا کنون شناسایی شده اند، گفت:متهمان با صدور قرار قانونی جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1424

به "دستگیری سه باند موبایل قاپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سه باند موبایل قاپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید