جام جهانی والیبال؛ پیروزی راحت ایران مقابل قعرنشین، تونس حرفی برای گفتن نداشت

تیم ایران بازی را خوب آغاز کرد و در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. کسب سه امتیاز متوالی از تونسی ها نتیجه بازی را 16 بر 15 به سود آنها کرد تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. این ست در نهایت با نتیجه 26 بر 24 به سود ایران سرانجام پیدا کرد.

جام جهانی والیبال؛ پیروزی راحت ایران مقابل قعرنشین، تونس حرفی برای گفتن نداشت

تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در جام جهانی 2019 توانست تونس را شکست دهد.

به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2019 از ساعت 8:30 به مصاف تونس رفتکه این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 24 - 26، 17 - 25، 22 - 25 به سود ایران سرانجام پیدا کرد.

ایگور کولاکوویچ برای این مسابقه از ترکیب جواد کریمی، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار، میلاد عبادی پور، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد.

ست نخست؛ 26 بر 24 به سود ایران

تیم ایران بازی را خوب شروع کرد و در امتیاز 8 بر 6 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. کسب سه امتیاز متوالی از تونسی ها نتیجه بازی را 16 بر 15 به سود آنها کرد تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. این ست در نهایت با نتیجه 26 بر 24 به سود ایران سرانجام پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 17 به سود ایران

پس از پیروزی سخت ایران در ست اول کار در ست دوم کمی آسان تر شد. تیم ایران شروع خوبی در ست دوم داشت و در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. با وجود اینکه تیم ایران اشتباهات زیادی در زدن سرویس داشت، اما در امتیاز 16 بر 14 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 17 به سود ایران سرانجام پیدا کرد.

ست سوم؛ 25 بر 22 به سود ایران

تیم ایران ست سوم را طوفانی شروع کرد و توانست با نتیجه 7 بر 2 از تونس پیش بیفتد. سرویس های خوب و در ادامه دفاع روی تور منسجم موجب شد تا این اختلاف بین دو تیم ایجاد گردد. در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. فزونی ایران ادامه پیدا کرد تا در امتیاز 16 بر 11 به سود شاگردان کولاکوویچ تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. تونسی ها بسیار کوشش کردند تا اختلاف را کم نمایند و تا حدود زیادی هم پیروز بودند، اما این ست هم با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران سرانجام پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در شش مسابقه قبلی خود دو پیروزی مقابل کانادا و استرالیا و چهار شکست مقابل برزیل، روسیه، آمریکا و مصر در کارنامه داشت. تونسی ها هم در شش مسابقه قبلی خود پیروز به کسب پیروزی نشده بودند.

چهاردهمین دوره جام جهانی والیبال از 9 تا 23 مهر در سه شهر فوکوکا، ناگانو و هیروشیما با حضور 12 تیم برگزار می گردد که به صورت دوره ای با هم رقابت می نمایند. تیم ملی والیبال ایران فردا در هشتمین مسابقه خود از ساعت 5:30 باید به مصاف آرژانتین برود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 28 آبان 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 455

به "جام جهانی والیبال؛ پیروزی راحت ایران مقابل قعرنشین، تونس حرفی برای گفتن نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی والیبال؛ پیروزی راحت ایران مقابل قعرنشین، تونس حرفی برای گفتن نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید