اپلیکیشن های مورد احتیاج سفر به کربلا

به گزارش سفر به روسیه، با نزدیک شدن به اربعین حسینی، بسیاری از دوستداران و عاشقان امام حسین (ع) برای زیارت به سمت کربلا و حرم مطهر این امام می شتابند. اگر شما هم سعادت سفر به کربلا در این اربعین را دارید، در ادامه شما را با چند اپلیکیشن برگزیده در رابطه با اربعین حسینی و سفر زائران پیاده به کربلا آشنا خواهیم کرد که می توانید با استفاده از آن ها، سفری بسیار راحت تر و جامع تر را تجربه کنید. با خبرنگاران همراه باشید.

اپلیکیشن های مورد احتیاج سفر به کربلا

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه تورهای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

قبل از هر چیز اگر بار اول است که قصد عزیمت به این سفر مقدس را دارید، بهتر است ابتدا با اطلاعات جامع و کلی این سفر آشنا شوید. اگر مواردی از جمله اینکه در این سفر به چی چیزهایی از قبیل خوراک و پوشاک و وسایل نیاز خواهید داشت را نمی دانید، یا حتی اگر برنامه ها و هدف های خاص خود را دارید و نیاز به یک چک لیست دارید، تا هنگام سفر تمام موارد را به صورت سریع آنالیز کنید، می توانید اپلیکیشن همراه اربعین را یک دوست و همراه خوب برای خود بدانید که بدون هیچ چشم داشتی، به طور رایگان تمامی این جزئیات را در اختیار شما قرار می دهد. البته بخش های مهم دیگری نیز مانند آموزش کلمات و جملات پرکاربرد عربی و... در این برنامه وجود دارد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

همراه اربعین

قصد سفر به هر جایی را که داشته باشیم، معمولا در اولین نوبت همواره در زمان بندی ها دچار مشکل می شویم به طوری که دیرتر از آنچه فکرش را می کردیم به مقصد رسیده یا با کمبود برخی وسایل و پیش نیاز ها روبرو خواهیم شد که به دلیل بی اطلاعی از آنکه شاید چنین ابزار یا وسیله ای به دردمان بخورد از آوردن آن ها خودداری نموده ایم. بخش اصلی همراه اربعین با پرداختن به این موضوع و مطلع کردن شما از اطلاعات عمومی لازم برای این سفر مانند جدول پیشنهادی برای زمان بندی پیاده روی و... و این که چه چیزهایی ممکن است در طول این جهت به کارتان بیاید می تواند به شما در بستن یک بار سفر بی نقص یاری کند. همچنین در طول سفرهایی که به خارج از شهر یا کشور می روید برخی احکام دینی مانند خواندن نماز دچار تغییراتی خواهند شد که توسط بخش احکام مورجهانز در این برنامه، می توانید اطلاعات جامعی را درباره طهارت و نماز شکسته یا جماعت و... مطالعه کنید. هنگام رسیدن به عراق نیز احتمالا با مردم عربی زبان این کشور هم صحبت خواهید شد که می توانید توسط بخش آموزش عربی در این برنامه، با پرکاربردترین جملات و کلمه های عربی و معانی آن ها آشنا شوید تا بتوانید در گفتگوهای احتمالی خود، پیروز به برقراری ارتباط با اشخاص مقابل شوید.

لینک دانلود اپلیکیشن

مهم ترین موضوعی که در این سفر مورجهانز شما خواهد بود، دسترسی به نقشه ای دقیق و البته آفلاین از جهت پیش رو بوده که بتوانید این پیاده روی طولانی مدت را، از جهت درست و دقیق طی کنید و به محض رسیدن به نجف و کربلای معلا نیز بتوانید در سریع ترین زمان ممکن از موقعیت مکانی بخش های مختلفی از جمله خیابان های نجف و کربلا، مکان های مذهبی، مراکز درمانی و بهداشتی، استراحتگاه ها و هتل ها باخبر شوید. البته بد نیست که در کنار این نقشه دقیق و همراه، یک آرشیو کامل نیز از نوحه ها و صوت های مربوط به اربعین حسینی در اختیار داشته باشید که جهت پیش رو را، با گوش دادن به آن ها سپری کنید.

راهنمای زائران اربعین حسینی

اپلیکیشن راهنمای زائران اربعین حسینی با جمع آوری اطلاعاتی بسیار جامع و کامل در یک مکان، تمام نیاز های احتمالی شما را در این جهت برطرف خواهد نمود. این اپلیکیشن دارای نقشه های دقیق و آفلاین از نجف و کربلا است و نقشه آفلاین جداگانه ای از جهتهای موجود از سوی نجف تا کربلا نیز در آن قرار گرفته شده است. شما می توانید با استفاده از این نقشه ها و موقعیت یاب گوشی خود، موقعیت فعلی خود را به طور دقیق روی نقشه مشاهده کنید و با توجه به نقشه آفلاین پیش رو، جهت خود را به درستی انتخاب نموده و به سوی کربلا راهی شوید. نکته جالبی که در بخش جهتیابی وجود دارد امکان ارسال موقعیت مکانی به وسیله پیغام کوتاه است که می توانید در صورتی که بنا به هر دلیلی از کاروان خود جا ماندید یا جهت را گم کردید، با ارسال موقعیت فعلی خود به یکی از اعضای کاروان، مجددا به جهت درست و هم گروهی های خود محلق شوید. در نقشه های موجود در برنامه نیز اماکن مختلفی از جمله خیابان های مهم و اصلی نجف و کربلا، مکان های مذهبی، مراکز درمانی و بهداشتی، استراحتگاه ها و هتل ها معین شده اند که می توانید با استفاده از آنها، در زمان خود برای مراجعه به این مکان ها صرفه جویی کنید. ادعیه صوتی نیز دیگر بخش موجود در این برنامه است که با جمع آوری نوحه ها و صوت های زیبا و مرتبط با اربعین، یک مجموعه کامل صوتی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

لینک دانلود اپلیکیشن

اما موضوع دیگری که در طول جهت احتمالا با آن روبرو خواهید شد، خواندن نماز است که هنگام مسافرت های شهری و کشوری و پا گذاشتن به مکان ها و جهتهای جدید، پیدا کردن جهت صحیح قبله به یک دغدغه مهم تبدیل می گردد. اما نگران نباشید چرا که موبایل هوشمند شما می تواند نقش یک قبله نما را برای شما ایفا نماید تا در هر جایی از جهت پیش رو که بودید، بتوانید به آسانی جهت صحیح قبله را پیدا کنید. احتمالا برای اقامه نماز، بعد از پیدا کردن جهت قبله، به اوقات شرعی مکانی که در آن هستید هم نیاز پیدا خواهید کرد تا بتوانید نماز های خود را سر وقت بخوانید یا حداقل از قضاشدن آن ها جلوگیری کنید. اپلیکیشن آن سو به فکر این نیازهای شما بوده و اپلیکیشنی را برای برطرف این نیاز به طور رایگان در اختیار شما قرار داده است.

آن سو

اپلیکیشن اندرویدی آن سو مجموعه ای از ابزارهای جهت یابی قبله و... و همچنین اعلام اوقات شرعی شهرهای مختلف در اختیار شما قرار خواهدداد که به یاری آن می توانید زمان هایی که به مسافرت های خارج از شهر یا حتی کشور می روید، همواره و همه جا از جهت صحیح قبله نماز، ساعت دقیق اذان و... با خبر باشید تا بتوانید نمازهای خود را اول وقت بخوانید یا حداقل اگر به هر دلیلی به خواندن اول وقت آن نمی رسید، با مطلعی از زمان اذان بعدی، از قضاشدن نماز فعلی خود جلوگیری کنید. این اپلیکیشن شامل قطب نما برای نمایش چهار جهت اصلی و زاویه دقیق نسبت به شمال است و اطلاعات مختلف دیگری همچون طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع از سطح دریا را نیز به اطلاع شما خواهد رساند. بخش اوقات شرعی آن نیز به طور کامل از اذان صبح، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نیمه شب شرعی شما را مطلع خواهد نمود. توسط این ابزار می توانید با انتخاب دستی یا اتوماتیک شهری که در آن قرار دارید، اوقات شرعی را مطابق با مکان فعلی خود دریافت کنید. آخرین ویژگی جذابی که قصد معرفی آن را داریم نیز وجود چهار جهت پیش فرض از شهرهای نجف، کربلا، مشهد و قم است تا در صورتی که خواستار خواندن دعایی به سمت نجف اشرف، حرم امام رضا یا... را بودید نیز با مطلعی دقیق از جهت صحیح، بتوانید رو به مکان مورد نظر دعای خود را به زبان بیاورید.

لینک دانلود اپلیکیشن

حال که با اپلیکیشن آن سو هم آشنا شدید تقریبا تمام نیازهای مذهبی که ممکن است در طول این سفر با آنها روبرو شوید، برطرف شده است. اما طبیعتا در طول جهت پیش رو و حتی برای اقامت راحت تر به اپلیکیشن های دیگری نیز نیاز پیدا خواهید کرد که در ادامه به معرفی بخشی از اپلیکیشن هایی که قطعا در طول این سفر برایتان کاربردی خواهد بود، پرداخته ایم. برای مثال شما در طول جهت و حتی در زمان اقامت خود در خاک عراق، مطمئنا نیاز به یک راه ارتباطی ساده و البته ارزان برای در تماس بودن با عزیزان خود خواهید بود. از همین رو نصب کردن یک اپلیکیشن پیغام رسانی آنلاین به امری ضروری تبدیل خواهد شد.

Line

احتمالا هر کاربری حداقل یک مورد را در گوشی خود نصب دارد. اما از آنجایی که این سفر به خارج از کشور است و مدت زمان آن نیز نسبتا طولانی خواهد شد، بهتر است اپلیکیشنی همه فن حریف را در گوشی خود نصب داشته باشید تا هر نیازی که در زمینه ارتباط آنلاین داشتید را برطرف کند. تلگرام با وجود ویژگی های بی شمار، تماس صوتی و تصویری ندارد و واتس اپ تنها از تماس صوتی برخوردار است. در واقع بین اپلیکیشن های جاافتاده بین کاربران ایرانی تنها دو اپلیکیشن لاین و وایبر از هر سه امکان تماس متنی، صوتی و ویدئویی پشتیبانی می نماید که با وجود مشکلاتی که برای وایبر پیش آمده است، در حال حاضر بهترین و تنها انتخاب ممکن لاین خواهد بود. این اپلیکیشن که یکی از پراستفاده ترین اپلیکیشن های ارتباطی آنلاین در ایران است، علاوه بر پشتیبانی از پیغام های متنی و استیکر، برقراری تماس صوتی و ویدئویی را نیز در امکانات خود قرار داده است تا بتوانید حتی با اینترنت سیم کارت نیز با عزیزان خود تماس های ویدئویی یا صوتی برقرار کنید. با وجود آنکه امکاناتی همچون رومینگ و... در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، با این حال هزینه استفاده از ارتباط های آنلاین به شدت کمتر و به صرفه تر خواهد بود. کافیست اپلیکیشن لاین را از لینک های زیر دانلود کنید و در گوشی خود و دیگر افرادی که قصد تماس با آن ها را دارید، نصب کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن

حرف از ارتباط های آنلاین که می گردد مجددا به این نکته که اینترنت بخشی حذف نشدنی از زندگی انسان ها شده است، پی خواهیم برد. احتمالا شما هم در طول جهت دانشگاه یا محل کار خود اینترنت سیم کارت را فعال نموده و وب سایت های موردنظرتان را مرور می کنید. جهت پیش روی زائرین نیز از مسافت بسیاری برخوردار است به طوری که ممکن است برای برطرف خستگی، مطلعی از اخبار روز و... نیاز به مرور وب سایت های معینی داشته باشید. اگر فکر می کنید که چنین امکانی در طول این جهت به کارتان خواهد آمد، پس به یک مرورگر خوب و کاربردی نیاز خواهید داشت که توانایی فشرده سازی دیتا و در نتیجه مصرف کمترین حجم ممکن را داشته باشد تا هزینه استفاده از این خدمات برای شما به حداقل برسد. پیشنهاد ما در این مورد، مرورگر محبوب Opera است.

Opera browser

Opera browser یکی از بهترین مرورگر های موبایل است که با توجه به وجود برخی ویژگی های منحصربه فرد در آن، می تواند به عنوان بهترین مرورگر برای سفرها نیز به حساب بیاید. مرورگر Opera browser از امکانات بی شماری برخوردار است که می توانید با نصب آن از این ویژگی ها بهره ببرید. اما دلیلی که آن را به عنوان مرورگر پیشنهادی برای این سفر معرفی کردیم، 3 ویژگی متفاوت آن است که به آن ها اشاره خواهیم کرد. مهم ترین ویژگی این مرورگر، وجود حالتی با عنوان Off-Road است که با فشرده سازی حجم دیتاهای دریافتی، علاوه بر افزایش چشمگیر سرعت بارگذاری سایت ها، باعث صرفه جویی در دیتای مصرفی نیز خواهد شد به طوری که در بسیاری از مواقع حجم وب سایت دریافتی را به کمتر از نصف حجم اصلی آن می رساند. ویژگی دوم نیز امکان خاموش کردن بارگذاری تصاویر وب سایت ها است. با خاموش کردن این امکان، تمام وب سایت هایی که به آن ها سر خواهید زد بدون بارگذاری تصاویر به نمایش در خواهند آمد که این ویژگی می تواند ساعت ها وبگردی را با کمترین هزینه ممکن به همراه داشته باشد چرا که در واقع تنها متن هایی که از حجم فوق العاده اندکی برخوردارند توسط شما دریافت خواهند شد. البته این ویژگی در چند مرورگر دیگر نیز وجود دارد ولی مزیت این مرورگر، نمایش یک کادر رنگی به جای عکس ها و در نتیجه عدم به هم ریختگی قالب وب سایت ها است که در مرورگرهای دیگر، یک نقطه ضعف به حساب می آید. ویژگی آخر و سومی که برای انتخاب این برنامه مدنظر ما است، امکان ذخیره آفلاین صفحات است. این امکان شاید در طول سفر کاربرد خاصی نداشته باشد اما با صرف کمی حوصله، می توانید قبل از آغاز سفر، وب سایت های بسیاری را از جمله داستان ها، اخبارها، نقد و آنالیز ها و... را برای مطالعه آفلاین ذخیره کنید تا در طول جهت حتی مکان هایی که ارتباط اینترنتی در آن ها ممکن نبود نیز بتوانید با مطالعه این سایت های از پیش ذخیره شده، خود را مشغول کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن

از آنجایی که همراه با کاروان های بسیاری به سمت مقصد راهی خواهید شد، احتمال گم کردن جهت به صفر می رسد و از آنجایی که معمولا هر کاروان یک راهنما دارد، شما را از بهترین و سریع ترین جهت ممکن هدایت خواهد نمود. با این حال موارد بسیار دیگری ممکن است پیش بیاید که در طول جهت، یا حتی هنگام اقامت خود در خاک عراق نیاز به پیدا کردن آدرسی خاص را داشته باشید یا در حالتی دیگر دنبال سریع ترین راه سواره یا پیاده به سمت مکان های مذهبی یا اقامتی در شهر کربلا و... باشید. همین چند خط کافیست تا متوجه شویم که داشتن یک اپلیکیشن جهتیاب اگر ضروری نباشد، خالی از لطف نیست که برای این مورد، یکی از بهترین و کامل ترین اپلیکیشن های جهتیاب یعنی Google Maps را برای شما انتخاب نموده ایم.

Google Maps

Google Maps علاوه بر حالت آنلاین، امکان دانلود نقشه شهرها و کشورها را نیز در خدمت کاربران قرار داده است تا بتوانید با دانلود آن ها، تنها با یاری دستگاه GPS و بدون نیاز به ارتباط اینترنتی، نقشه محل اقامت خود را مشاهده کنید و از امکانات مختلف آن مانند جهتیابی های پیاده و سواره، نهایت استفاده را ببرید. در صورتی که نگران ارتباط اینترنتی خود در طول جهت هستید، می توانید قبل از اعزام، اقدام به دانلود نقشه آفلاین نجف و کربلا کنید تا در طول سفر قادر به استفاده آفلاین از نقشه راه خود باشید. برای استفاده از این برنامه کافیست تا هنگامی که GPS گوشی روشن است به آن وارد شوید و نام مقصد خود را جستجو کنید. Google Maps ابتدا به مکان یابی و معین موقعیت دقیق شما در نقشه می پردازد و سپس بعد از جستجوی مقصد موردنظر، بهترین جهت را در حالت های پیاده و سواره در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بدون مشکل و حتی نیاز به یک راهنما، جهت خود را به سمت مقصدهای موردنظر طی کنید. نمایش نقشه ها به صورت دو بعدی و سه بعدی، جهت یابی و ترسیم جهت پیشنهادی، جستجوی مکان های مورد نظر، علامت گذاری نقاط موردعلاقه روی نقشه، راهنمای صوتی و... از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند.

لینک دانلود اپلیکیشن

تا به امروز اپلیکیشن هایی را به شما معرفی کردیم که همگی به نوعی ممکن است در این سفر به عنوان یک اپلیکیشن ضروری به حساب بیایند. اما کمی هم به سراغ سرگرمی ها برویم چرا که در طول این جهت طولانی، طبیعتا وجود اپلیکیشن هایی که در زمان استراحت یا حتی در هنگام پیاده روی کمی افراد را سرگرم کند، خالی از لطف نخواهد بود. منظورمان تلویزیون و تماشای آنلاین کانال های آن است که در چند سال اخیر به لطف گسترش اینترنت های پرسرعت، امکان تماشای تمامی کانال های موجود را از هرکجای جهان و تنها با یک ارتباط اینترنتی ممکن نموده است.

Telewebion

اپلیکیشن های بسیاری در زمینه ارائه کانال های صدا و سیمای ایران به صورت اینترنتی فعالیت دارند اما Telewebion به چند دلیل مهم که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد، بهترین انتخاب ممکن در زمینه تماشای آنلاین تلویزیون است. مهم ترین ویژگی Telewebion امکان انتخاب کیفیت پخش و برخورداری از کیفیت 100k است که به شما امکان مشاهده بدون قطعی کانال موردنظر را حتی با کمترین سرعت های موجود هم خواهد داد. با وجود آنکه این کیفیت کمترین سطح کیفی در این اپلیکیشن است، تماشا کردن و گوش دادن به برنامه های آنلاین را با کیفیت قابل قبولی ممکن نموده است که البته ناگفته نماند اینترنت های 3G و 4G سیم کارت ها می توانند به راحتی بالاترین کیفیت های موجود در Telewebion را نیز پخش نمایند. با این حال اگر حس کردید که در تماشای کانال ها قطعی وجود دارد یا حتی تمایل داشتید که حجم کمتری را در تماشای آنلاین کانال ها مصرف کنید، می توانید از کیفیت های پایین تر از جمله 100k بهره ببرید. مورد دیگری که باعث شد این اپلیکیشن را به عنوان بهترین برنامه پخش آنلاین انتخاب کنیم، امکان دسترسی به آرشیو ساعتی برنامه های پخش شده است به طوری که می توانید برنامه پخش شده در روزهای گذشته را نیز فارغ از زنده بودن یا نبودن برنامه مورد نظر مشاهده کنید. ضمن اینکه تمامی امکانات ذکر شده به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

لینک دانلود اپلیکیشن

همانطور که تا به اینجای مقاله در جریان قرار گرفته اید، استفاده از نیمی از اپلیکیشن های معرفی شده نیازمند ارتباط اینترنتی خواهند بود که طبیعتا نمی توان انتظار داشت که تمام افراد موجود در کاروان از این ارتباط برخوردار باشند. در این مواقع شما می توانید با اشتراک گذاری اینترنت سیم کارت خود، آن دسته از دوستانتان که از اینترنت همراه برخوردار نیستند را توسط اینترنت سیم کارت خود، به شبکه جهانی متصل کنید. کافیست تا با استفاده از هات اسپات گوشی، اینترنت خود را به اشتراک بگذارید تا دیگر کاربران با روشن کردن وای فای خود، به گوشی شما متصل شده و از اینترنت شما استفاده نمایند.

FoxFi

هات اسپات ها یکی از مفیدترین بخش های کاربری گوشی های موبایل هستند که به یاری آن می توانید اینترنت سیم کارت خود را توسط ابزار وای فای با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تصور کنید که بسته اینترنتی ایرانسل، همراه اول یا رایتل را خریداری نموده اید و اکنون می توانید با فعال سازی هات اسپات، گوشی خود را به یک مودم وای فای همراه تبدیل کنید و اینترنت سیم کارت را به صورت یک مودم اینترنتی به اشتراک بگذارید تا تمام گوشی ها و دستگاه ها بتوانند از اینترنت شما استفاده نمایند. FoxFi یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین اپلیکیشن های موجود در این زمینه است که بدون نیاز به روت بودن گوشی می تواند با مدیریت کامل روی این بخش، بالاترین بهره وری را در اختیار شما قرار دهد. توسط این برنامه می توانید روی اتصال ها مدیریت داشته باشید و دستگاه هایی که به مودم هات اسپات شما متصل شده اند را مشاهده کنید و به امکاناتی همچون قطع اتصال یوزرهای متصل شده دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید با قراردادن رمز عبور روی هات اسپات، از اتصال دستگاه های ناشناس خودداری کنید. بسته به مدل گوشی، تعداد دستگاه های قابل اتصال به هات اسپات مختلف است و برد آن نیز به قدرت وای فای گوشی بستگی خواهد داشت. اینترنت اشتراک گذاری شده بین تمام کاربران تقسیم خواهد شد؛ از همین رو طبیعتا باید انتظار افت سرعت را در صورت اتصال دستگاه های دیگر داشته باشید.

لینک دانلود اپلیکیشن

آخرین اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را داریم، به نوعی یک پشتیبان برای بقای اپلیکیشن های قبلی به حساب می آید. اگر فرض را بر آن بگیریم که تمام اپلیکیشن های پیشین را در گوشی نصب نموده اید و قصد استفاده از آن ها را در طول جهت دارید، قطعا با مشکل کمبود باتری روبرو خواهید شد و از آنجایی که جهت پیش رو نیز بسیار طولانی مدت خواهد بود، احتمال آنکه باتری شما در این جهت تمام گردد بسیار زیاد است. از همین رو وجود اپلیکیشنی که در صرفه جویی مصرف باتری یاری حال شما باشد امری ضروری خواهد بود. اگرچه بسیاری معتقدند که این اپلیکیشن ها تاثیر خاصی در مصرف باتری ندارند اما بدون شک فعالیت چند ساعته آن در طول جهت، خالی از لطف نخواهد بود و تاثیر چشمگیری را در مصرف باتری خواهد گذاشت.

Battery Doctor

Battery Doctor اپلیکیشنی است که در صدر لیست محبوب ترین ها قرار گرفته است و این موضوع نیز به دلیل تاثیر عالی و امکانات جانبی جالبی است که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد. یکی از جالب ترین امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد، شارژ کردن گوشی در سه مرحله اختصاصی است که با شیوه ای تخصصی، باتری شما را به بهترین نحو ممکن شارژ می نماید که همین موضوع باعث دوام بیشتر باتری و دیرتر خالی شدن آن خواهد شد. امکان مدیریت روی برنامه ها و مشاهده نحوه مصرف آن ها از باتری نیز امکان فوق العاده دیگری است که به شما یاری می نماید تا اپلیکیشن های پرمصرف خود را شناسایی و اقدام به حذف یا Stop آن ها کنید. همچنین در این برنامه امکانی برای مدیریت برنامه هایی که هنگام روشن شدن گوشی به طور اتوماتیک اجرا می شوند، در نظر گرفته شده است که می توانید با استفاده از آن، اپلیکیشن های بدون استفاده ای که در پس زمینه گوشی آغاز به کار خواهند کرد را از این لیست حذف کنید. غیبرطرفال کردن برنامه های غیر ضروری که باعث مصرف بیش از اندازه باتری می شوند، پایان دادن به اپلیکیشن ها با Task Killer قدرتمند، متوقف کردن برنامه ها هنگام خاموش شدن صفحه، نمایش زمان دقیق تا شارژشدن باتری، سیستم شارژ 3 مرحله ای، کنترل روشنایی، مدیریت CPU، نمایش دمای باتری و پشتیبانی از دو پلت فرم اندروید و آی او اس از امکاناتی هستند که به هر چه محبوب تر شدن این اپلیکیشن یاری شایانی نموده اند.

لینک دانلود اپلیکیشن

نکته مهم: طبق مقاله ها و لیست های منتشر شده، اپلیکیشن های زیر بیشترین حجم مصرفی را از باتری موبایل ها دارند. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر به این اپلیکیشن ها در طول سفر خود نیاز ندارید، حتما اقدام به حذف یا غیبرطرفال کردن آن ها کنید چرا که این برنامه ها حتی در صورت عدم اجرا نیز در پس زمینه گوشی مشغول فعالیت بوده و باتری شما را مصرف خواهند کرد. تهیه شده در خبرنگارانمنبع: کجارو
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 668

به "اپلیکیشن های مورد احتیاج سفر به کربلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن های مورد احتیاج سفر به کربلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید