اولین کنگره کارآفرینان برتردانشگاهی درخراسان شمالی برگزار می گردد

به گزارش سفر به روسیه به نقل از ستاد هفته پژوهش و فناوری خراسان شمالی، محمد ضمیریان اظهار کرد: همزمان با هفته پژوهش اولین کنگره کارآفرینان برتر دانشگاهی و دهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان برگزار می گردد.

اولین کنگره کارآفرینان برتردانشگاهی درخراسان شمالی برگزار می گردد

وی با اشاره به برگزاری این کنگره در محورهای کشاورزی، گردشگری، صنعت و خدمات، ادامه داد: در هر یک از این محورها از سه کارآفرین برتر تقدیر خواهد شد.

ضمیریان اضافه کرد: این کنگره با مشارکت استانداری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه آزاد اسلامی برپا می گردد.

وی یادآورشد: همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری دو کارگاه علمی با عناوین تغذیه ورزشی، کنترل وزن و ترکیب بدن از سوی گروه تربیت بدنی و کارگاه تحلیل تصادفات درون شهری به همراه مدلسازی پیش بینی تصادفات و اولویت بندی معابر از سوی گروه عمران برگزار می گردد.

ضمیریان اضافه کرد: در حاشیه نمایشگاه پژوهش سخنرانی هایی از سوی اساتید برجسته دانشگاهی در موضوعات مدیریت دانش در سازمان از ایده تا عمل و تشخیص خطا و یافتن سرمنشاء آن در فرآیندهای صنعتی برای علاقمندان صورت می گیرد.

وی مطرح کرد: از سوی انجمن های علمی این دانشگاه نیز مسابقه های همانند سازه های ماکارانی در دو گرایش راندمانی و سبک، برنامه نویسی و ساخت بتن هدفمند در دستور کار واقع شده است.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری، فن بازار و کارآفرینان برترخراسان شمالی از 15 تا 18 آذرماه امسال در محل سالن ورزشی هلال احمر بجنورد برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 781

به "اولین کنگره کارآفرینان برتردانشگاهی درخراسان شمالی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین کنگره کارآفرینان برتردانشگاهی درخراسان شمالی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید