آنجلینا جولی با شش فرزندش به کامبوج سفر کرد

به گزارش سفر به روسیه، آنجلینا جولی به همراه فرزندانش برای تبلیغ و نمایش فیلم آن ها نخست پدرم را گشتند به کامبوج سفر کرد.

آنجلینا جولی با شش فرزندش به کامبوج سفر کرد

برای سفر با سفر به پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

خبرآنلاین/ آنجلینا جولی به همراه فرزندانش برای تبلیغ و نمایش فیلم آن ها نخست پدرم را کشتند به کامبوج سفر کرد. بازیگر آقا و خانم اسمیت سال 2002 پسری به نام مداکس را در کامبوج به فرزندی قبول کرد. او در سفر به کامبوج برای تبلیغ فیلم آن ها نخست پدرم را کشتند شش فرزندش را نیز همراه خود برده است. آنجلینا جولی در این سفر به اقامتگاه سلطنتی پادشاه کامبوج دعوت شد.

آن ها نخست پدرم را کشتند روایتی از تجربیات وحشتناک یک دختر بچه در جریان جنگ داخلی کامبوج است. جولی 41 ساله کارگردانی این اثر سینمایی را برعهده داشت. او با اصرار پسرش مداکس کارگردانی این فیلم را پذیرفته است.

کارگردان شکست ناپذیر گفت: در این فیلم به جای تمرکز کامل روی جنگ سعی کردم که عشق به خانواده و زیبایی کامبوج را نیز به تصویر بکشم. در حقیقت می خواستم بفهم پدر و مادر واقعی فرزندم چه شرایطی را از سر گذرانده اند. می خواستم او و این کشور را بهتر بشناسم. پادشاه کامبوج و نجات یافتگان از چنگ رژیم کمونیستی خمر سرخ از جمله 1500 مهمان دعوت شده به نخستین نمایش فیلم به کارگردانی جولی هستند. او این فیلم را با اقتباس از رمان لانگ اونگ ساخته است. لانگ اونگ زمانی که ارتش خمر سرخ به پنوم پن وارد شد و خانواده اش را به کمپ های کار وحشتناک فرستاد، تنها پنج سال داشت.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1210

به "آنجلینا جولی با شش فرزندش به کامبوج سفر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنجلینا جولی با شش فرزندش به کامبوج سفر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید