پیش بینی جمع آوری بیش از 4 هزار قلاده سگ های ولگرد در قشم

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح جمع آوری سگ های ولگرد با مساعدت سازمان منطقه آزاد قشم و سایر ارگان های مربوطه از جمله فرمانداری، دهیاری و شوراهای اسلامی روستاها از امروز کلید خورد.

پیش بینی جمع آوری بیش از 4 هزار قلاده سگ های ولگرد در قشم

به گزارش خبرنگاران، مرتضی شیخ زاده در جمع خبرنگاران بیان کرد: با اجرای این طرح پیش بینی می شود در گام نخست بیش از 4 هزار قلاده سگ جمع آوری شود.

وی با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد قشم در سیاست های کلان خود علاوه بر وظایف ذاتی، نسبت به توسعه زیرساخت هایی چون راه روستایی، آب، توسعه بهداشت و ساخت مدارس پرداخته است، اضافه کرد: طبق اصل 122 قانون و با توجه به برنامه پنجم توسعه، مناطق آزاد تنها وظایفی که در چهارچوب عملکرد آن ها تعریف شده بر عهده دارند؛ اما با توجه به نظر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تاکید ایشان بر توسعه همه جانبه جزیره و کمک به جامعه محلی و دغدغه این عزیزان در خصوص سگ های ولگرد، این مهم به انجام رسیده است.

وی همچنین بر ضرورت حل مسائل و مسائل جزیره با استفاده از تمامی ظرفیت مردم و مسئولین از جمله فرمانداری، شورای اسلامی شهر و روستا و دهکمک ها اظهار کرد: با وفاق و همدلی می توان بر مسائل بزرگ نیز به راحتی چیره شد.

شیخ زاده با اظهار ناخرسندی از برخی جوسازی ها به نام کننده مردم بیان کرد: از نظر قانون تنها افرادی کننده مردم هستند که توسط خود مردم و در چهارچوب انتخابات معرفی شده اند و افرادی که خود را به نام کننده مردم معرفی می کنند، عملا جایگاه رسمی ای برای اظهار نظر در موارد مختلف ندارند.

به گزارش خبرنگاران، در نوروز امسال، کودک 3 ساله قشمی در روستای رمکان توسط چند قلاده سگ مورد حمله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 168

به "پیش بینی جمع آوری بیش از 4 هزار قلاده سگ های ولگرد در قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی جمع آوری بیش از 4 هزار قلاده سگ های ولگرد در قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید