پوست موز هیات مدیره زیر پای انصاریفرد، مشکل کالدرون با این چند نفر

به گزارش سفر به روسیه، خبرنگاران - گروه ورزشی: سرخپوشان تهرانی نیم فصل نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را در شرایطی با صدرنشینی به پایانی بردند که سرمربی آرژانتینی این تیم در تکمیل اعتراض های چند هفته اخیرش در نشست خبری پس از ملاقات برابر نساجی نقدها تندی را نثار مدیرعامل باشگاه کرد و از او به عنوان یک دروغگو نام برد.

پوست موز هیات مدیره زیر پای انصاریفرد، مشکل کالدرون با این چند نفر

گابریل کالدرون که روزهای ابتدایی حضورش در پرسپولیس نتایج خوبی نگرفته بود و چهار شکست با سرخپوشان متحمل شد در آن مقطع فقط سکوت کرد و حتی تا آستانه اخراج هم پیش رفت اما حالا که تیمش صدرنشین شده زبان به انتقاد باز نموده و هر چه می خواهد می گوید و هرکسی را می خواهد متهم می نماید.

با رفتارهایی که این مربی آرژانتینی داشت و حتی در فرودگاه هم پست توهین آمیزی را منتشر کرد، این پرسش مطرح می گردد که در باشگاه پرسپولیس چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است که همه چیز آشفته و بهم ریخته به نظر می رسد و سرمربی تیم نه از مدیرعامل حرف شنوی دارد و نه اعضای هیات مدیره ورود می نمایند تا اوضاع را آرام نمایند.

زبان بسته در زمان ناکامی ها

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس زمانی که این تیم اوضاع خوبی نداشت و چهار شکست را در کارنامه این تیم ثبت نموده بود، هیچ اظهار نظری در خصوص مسائل باشگاه نداشت و خبری از نقدها تخریبی اش نبود. اما زمانی که تیمش به جمع مدعیان رسید لب به انتقاد باز کرد و درگیری اش با محمدحسن انصاریفرد و سرپرست تیم را علنی کرد.

چه کسی به کالدرون خط می دهد؟

پرسش در خصوص تغییر رفتار و نوع ادبیات سرمربی پرسپولیس این است که چه کسی به او این اطلاعات را می دهد که علیه مدیرعامل باشگاه اظهار نظر کند و یا پست های انتقادی بگذارد. در این مورد گفته می گردد صفحه اینستاگرام کالدرون در اختیاری فردی است که موضع مخالفی با انصاریفرد دارد اما رابطه اش با بعضی اعضای هیات مدیره کاملاً حسنه است و بعضی نکات را او به مرد آرژانتینی منتقل می نماید.

میراث کمرشکن عرب برای انصاریفرد

ایرج عرب در شرایطی مسئولیت خود در مدیریت باشگاه پرسپولیس را ترک کرد که میراث های تلخ و کمرشکنی را برای مدیریت بعدی به یادگار گذاشت. او مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس را بالا برد و پول قرارداد برانکو را هم که از یک اسپانسر پیش خور نموده بود به وی نداد تا انصاریفرد پس از حضورش در باشگاه پرسپولیس با سیل انباشته بدهی ها و طلبکاران روبرو گردد و فرصت نفس کشیدن نداشته باشد.

نقش نبی و رغبتی چیست؟

دو عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که معمولاً اظهار نظری در خصوص شرایط این باشگاه ندارند مورد اتهام هستند که علیه مدیرعامل فعلی سرخپوشان اقدام می نمایند و کار را به سمتی پیش می برند که انصاریفرد ناچار به ترک باشگاه گردد. در این مورد گفته می گردد که مهدی محمدنبی و علی رغبتی موضع موافقی با مدیرعامل باشگاه ندارند و نه تنها یاری حال وی نیستند بلکه وارد جبهه کالدرون شده اند و بعضی نکات را آنها به وی منتقل می نمایند!

جوسازی علیه انصاریفرد در فضای مجازی

اوضاع داخلی باشگاه پرسپولیس آنقدر بهم ریخته هست که برای نیم فصل دوم می توان منتظر هر اتفاقی بود. بعضی اعضای هیات مدیره به جای اینکه حامی مدیرعامل باشند و در تامین منابع اقتصادی یاری حال باشگاه باشند، فعالیت عجیبی در پشت پرده فضای مجازی علیه انصاریفرد دارند و به بعضی صفحات مربوط به پرسپولیسی ها خط می دهند تا جای پای مدیرعامل را سست نمایند.

نخواستن پیروانی و دو فرد نزدیک به انصاریفرد

اوضاع آشفته باشگاه پرسپولیس به مواردی که گفته شد ختم نمی گردد چرا که گابریل کالدرون خواسته های عجیب و دور از ذهن دیگری را مطرح نموده و حتی در نشست آخر با اعضای هیات مدیره روی این خواسته خود اصرار هم نموده است. وی در این نشست تاکید نموده افشین پیروانی و دو مشاور باشگاه که نزدیکان انصاریفرد هستند نباید در تیم باشند و افرادی دیگری باید به جای آنها بیایند! در این مورد گفته می گردد بعضی اعضای هیات مدیره هم همین خواسته را داشته اند و می خواهند نزدیکان انصاریفرد را از وی دور نمایند!

حضور در منزل کالدرون و تداوم داد و فریاد

پس از آنکه سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از ملاقات با نساجی نقدها تندی را علیه مدیرعامل و بعضی اعضای باشگاه عنوان نمود، انصاریفرد و اعضای هیات مدیره به بهانه تبریک کریسمس راهی منزل کالدرون می شوند و قصد داشتند در صحبت هایی محبت آمیز کدورت های پیش آمده را رفع نمایند تا این مرد آرژانتینی بتواند با آرامش به تعطیلات برود و در برگشت هم کارش را ادامه دهد اما فریادهای کالدرون در این جلسه هم ادامه پیدا می نماید و او با داد و فریاد خواهان احترام بیشتر از سوی مسئولان باشگاه می گردد.

چاره ای جز بازگشت ندارد

گابریل کالدرون که بخش اول قرارداد خود را با تاخیر دریافت نموده است، با وارد شدن به زمان نیم فصل دوم باید طبق قرارداد مبلغ کامل قراردادش را دریافت کند. در صورتی که مسئولان باشگاه او را به هر دلیلی کنار بگذارند باید پول تا سرانجام فصل وی را بدهند. به دلیل همین قرارداد او چاره ای جز بازگشت به تمرینات پرسپولیس ندارد و فقط در این صورت است که می تواند پول خود را بگیرد.

یارکشی داخل تیم

نزدیکان به انصاریفرد معتقدند بعضی افراد به کالدرون خط می دهند تا با یارکشی داخل تیم علیه باشگاه موضع گیری نمایند. مصاحبه هایی که پیرمرد آرژانتینی علیه باشگاه انجام می دهد نشان دهنده این است که بعضی مخالفان انصاریفرد به دنبال خالی کردن زیر پای وی هستند تا با کناره گیری اش یکی از اعضای هیات مدیره مدیرعامل گردد. کالدرون برای رسیدن به اهدافش داخل تیم یارکشی انجام داده و بعضی بازیکنان باتجربه را با خود همراه نموده است. شاید به همین خاطر است که بازیکنان در رختکن خیلی با او نیستند و این چندگانگی را تایید می نمایند.

مشاور انصاریفرد به خطا می رود؟

یکی از ایرادهایی که کالدرون به مدیریت انصاریفرد گرفته حضور یکی از افراد نزدیک به وی به عنوان مشاور است که گفته می گردد در ایجاد فضای منفی علیه کالدرون نقش دارد و با حاشیه هایی که ایجاد می نماید آرامش را از تیم گرفته است. به همین خاطر او در آخرین نشستی که با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره داشته خواهان برکناری این مشاور و خروج او از باشگاه شده است.

اوضاع آشفته برای نیم فصل دوم

سرخپوشان تهرانی در شرایطی نیم فصل نخست نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را با صدرنشینی به سرانجام بردند که به نظر می رسد اوضاع داخلی این باشگاه بسیار آشفته است و نیم فصل دوم برای آنها آبستن حوادث و اتفاقات تازه ای خواهد بود. اتفاقاتی که می تواند منجر به جدایی کالدرون یا انصاریفرد از پرسپولیس گردد یا اینکه با تدبیر مسئولان باشگاه همه با هم فصل را به سرانجام برسانند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 672

به "پوست موز هیات مدیره زیر پای انصاریفرد، مشکل کالدرون با این چند نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوست موز هیات مدیره زیر پای انصاریفرد، مشکل کالدرون با این چند نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید