پاشازاده: سردرگم هستیم و باید تکلیف مدیرعامل استقلال مشخص شود، به مجیدی نامه دادیم

به گزارش سفر به روسیه، معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: سردرگم هستیم و امیدواریم با انتخاب مدیرعامل تازه مسائل حل شود.

پاشازاده: سردرگم هستیم و باید تکلیف مدیرعامل استقلال مشخص شود، به مجیدی نامه دادیم

به گزارش خبرنگاران، مهدی پاشازاده درباره شرایط این روزهای باشگاه استقلال گفت: شرایط باشگاه به خاطر حواشی که بوجود آمده، خوب نیست. مسائل ما برای این یکی دو ماه نیست و برای 5 سال گذشته بوده که جمع شده است. طرفداران خسته شده اند و حق دارند. هر بار در این مقطع فصل، زمان را از دست می دهیم. سردرگم هستیم و باید با صحبت کردن مسائل حل شود، اما برخی مواقع کوتاه نمی آییم و گذشت نمی کنیم.

وی افزود: اگر صحبت از طرفدار می کنیم، باید یک جایی گذشت کنیم تا تیم پیروزی بسازیم. چند سال است از تیم رقیب و فلانی و فلانی ها صحبت می کنیم، در صورتی که خودمان هم باید تلاش مان را بیشتر کنیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با دلیل حضور علی فتح الله زاده در باشگاه استقلال شرح داد: بنده بی اطلاع هستم و از خودشان بپرسید.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است مسائل استقلال به خاتمه برسد، گفت: مسائل تمام نمی شود، در کشتی و والیبال هم مسائل وجود دارد. در بارسلونا هم اتفاقات ورزشی می افتد، اما اینکه چطور جمع کنیم، مهم است. صحبت هایم تنها با فرهاد مجیدی نیست و با همه از جمله پیشکسوتان است. باید تلاش مان را دو برابر کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا امکان دارد با حضور مدیرعامل تازه از باشگاه استقلال جدا شود، گفت: پستی که به من ابلاغ شده است، در کل دنیا تعریف شده و در ایران فقط تعریف نشده است. سیاسی ها باید در فوتبال باشند، اما کارهای ورزشی را معاون ورزشی انجام می دهد، مثل پاول ندوید، لئوناردو و حمیدزیچ. در فوتبال اروپا هیئت مدیره وجود ندارد، یک رئیس باشگاه وجود دارد و یک مدیر ورزشی. بنابراین، جایگاه ها باید تعیین شود. به این مسئله که اشاره کردید، فکر نکردم و دنبال چیزی هم نیستم. آمده ام که کمک کنم. نمی توانند من را از استقلال جدا کنند. در استقلال بازی کرده ام و افتخارم این است که نتوانستم به خود بقبولانم که در ایران رنگ پیراهن دیگری را بپوشم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه چه زمانی در رابطه با استعفای مددی تصمیم گیری خواهد شد، گفت: وزیر ورزش و جوانان باید تصمیم بگیرد و امیدوارم در این یکی دو روز مدیرعامل انتخاب شود.

پاشازاده در خصوص اینکه فرهاد مجیدی لیست تازهی به باشگاه داده است یا نه، اظهار داشت: امروز نامه ای به فرهاد مجیدی دادیم و او را به باشگاه دعوت کردیم تا خواسته هایش را اعلام کند و بتوانیم آنها برآورده کنیم.

وی در خصوص عدم حضور مدیران استقلال در تمرین روز گذشته یادآور شد: منتظر هستیم تکلیف تعیین شود. شاید امروز و فردا به محل تمرین برویم. بهتر است ابتدا معارفه من صورت بگیرد اما مسئولان نبودند. روز گذشته حمایتم را از مجیدی اظهار داشتم و از خدایم است که ایشان پیروز شود. دلمان می خواهد طرفداران شاد شوند، بحث اصلی ما طرفداران است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع که مسئولان باشگاه بایرن لورکوزن برای قرارداد با او به ایران آمدند، اما مدیرعامل استقلال برای فروش مهدی قایدی به دبی رفت، گفت: تنها بازیکنی بودم که مدیرعامل و معاون یک تیم باشگاهی از اروپا به ایران آمدند و در استقلال قرارداد بستند. بقیه بازیکنان در آنجا قرارداد بستند. این کار خلاف نیست و حضور مدیران در ایران تنها برای بنده رخ داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1400 بروزرسانی: 5 مهر 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1740

به "پاشازاده: سردرگم هستیم و باید تکلیف مدیرعامل استقلال مشخص شود، به مجیدی نامه دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: سردرگم هستیم و باید تکلیف مدیرعامل استقلال مشخص شود، به مجیدی نامه دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید