نساجی تیم فیزیکی است، بازیکنام با غیرت مثال زدنی بازی کردند

به گزارش سفر به روسیه، یحیی گل محمدی پس از پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی گفت: بازی خیلی سختی برای ما بود و پیش بینی هم نموده بودیم که مقابل این طرفداران پرشور و زمینی با این کیفیت، کار سخت و دشواری داشته باشیم.

نساجی تیم فیزیکی است، بازیکنام با غیرت مثال زدنی بازی کردند

وی اضافه نمود: امروز یکی از بازی های خوبمان در لیگ نوزدهم را انجام دادیم. بچه ها خوب حریف را با پاس های زیاد کنترل کردند و بازی را در اختیار گرفتند. بازیکنانم با غیرت مثال زدنی بازی خوبی به نمایش گذاشتند و خوشحالی ام بیشتر از نتیجه، بابت بازی خوبی است که ارائه کردیم .

گل محمدی در مورد حریف گفت: نساجی تیم فیزیکی و خوبی است و امروز فکر می کنم نتوانستند از قابلیت هایشان استفاده نمایند. بازیکنانم خیلی خوب دویدند و فضایی به حریف ندادند. در مجموع فکر می کنم بازی قشنگی بود.

وی اضافه نمود: معمولا انتخاب گلرها را به مربی گلرها می سپارم. داوود فنایی تصمیم گرفت با تمرینات خوبی که منادی داشته، امروز درون دروازه نهاده شد. نباید فراموش کنیم که رحمتی هم گلر ارزنده ماست و از پتانسیلش استفاده می کنیم.

سرمربی شهرخودرو خراسان توضیح داد: زمان زیادی تا شروع مسابقات آسیایی داریم. فرصت داریم که تیم را تقویت کنیم و صحبت در این خصوص هنوز زود است. بازیکنان من شخصیت خیلی خوبی دارند و فقط با ملاک فنی انتخاب نشده اند و بر اساس آیتم های مختلفی برگزیده شده اند. کاری به اسامی نداریم و خوشبختانه در یک سال و نیمی که اینجا بودم، مسئله ای از این بابت نداشتیم و همیشه بر جهت همدلی حرکت نموده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 414

به "نساجی تیم فیزیکی است، بازیکنام با غیرت مثال زدنی بازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی تیم فیزیکی است، بازیکنام با غیرت مثال زدنی بازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید