مدیریت کشتی باید به یک گوش شکسته برسد، تاخیر در معرفی منطقی نیست

به گزارش سفر به روسیه، اکبر فلاح در مصاحبه با خبرنگاران با تاکید بر اینکه تکلیف فدراسیون کشتی باید سریعتر روشن گردد، گفت: تاخیر بیش از حد برای انتخابات مجمع عمومی فدراسیون به هیچ عنوان منطقی و مطلوب نیست. رئیس جدید باید هر چه زودتر انتخاب گردد چراکه اداره امور توسط سرپرست چندان قطعی و دائمی نیست و طبیعتا بسیاری از تصمیمات را نمی توان بلندمدت دانست.

مدیریت کشتی باید به یک گوش شکسته برسد، تاخیر در معرفی منطقی نیست

قهرمان اسبق کشتی آزاد دنیا اضافه نمود: یکی از مهمترین مسایلی که باید از سوی متولیان امر و اعضای مجمع عمومی در خصوص انتخاب رئیس فدراسیون مورد توجه قرار گیرد، انتخاب فردی از جنس کشتی است. تجربه نشان داده مدیرانی که از جنس کشتی نبودند و به راس امور فدراسیون آمدند به دلیل عدم اشراف کامل به این رشته از مشاوران مختلفی استفاده کردند که همین روند مسائل مختلفی را بوجود آورد.

مربی سازنده کشتی کشورمان ادامه داد: این مساله نشان می دهد رئیس جدید فدراسیون باید حتما عضوی از خانواده گوش شکسته ها باشد تا به خوبی به ابعاد و زوایا این رشته مطلع بوده و فراز و نشیب های این ورزش سخت و سنگین را بشناسد.

فلاح در سرانجام گفت: قصد حضور در سیستم اجرایی فدراسیون را ندارم و همینکه با شاگردانم در باشگاه مشغول تمرین و سازندگی هستم برای من بهترین لذت است. در نتیجه اگر پیشنهادی می دهم به خاطر رسیدن به مربیگری و مسئولیت در تیم ملی نیست و دلسوزانه در خصوص کشتی حرف می زنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 105

به "مدیریت کشتی باید به یک گوش شکسته برسد، تاخیر در معرفی منطقی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت کشتی باید به یک گوش شکسته برسد، تاخیر در معرفی منطقی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید