مختاری: مراکش در نیمه نهایی مقابل فرانسه هیچ شانسی ندارد

به گزارش سفر به روسیه، مراکش اولین تیم آفریقایی خواهد بود که چهارشنبه در نیمه نهایی جام جهانی بازی می نماید. از نگاه یوسف مختاری، بازیکن پیشین مراکش که سابقه حضور در بوندس لیگا را دارد، این تیم برابر فرانسه شانس صعود ندارد.

مختاری: مراکش در نیمه نهایی مقابل فرانسه هیچ شانسی ندارد

یوسف مختاری که برای چند باشگاه آلمانی مانند واکر بورگاوزن و انرژی کوتبوس بازی نموده است تصور می نماید که مراکش در نیمه نهایی جام دنیای مقابل فرانسه شانسی نخواهد داشت. مختاری 43 ساله گفت: من می گویم فرانسوی ها برترین تیم دنیا هستند. ما شانسی برابر این تیم نخواهیم داشت چون مراکش سبک بازی متفاوتی با بقیه تیم های جام دنیای دارد. به نظرم مراکش در نیمه نهایی برابر فرانسه هیچ شانسی ندارد.

مختاری در ادامه گفت: دریافت تنها یک گل تا این جای کار در جام دنیای عالی است. ولید رکراکی نظم تاکتیکی خوبی را به تیم القا نموده است. کاری که ولید در این مدت کوتاه انجام داد شایسته بیش ترین احترام است. من خیلی از او تشکر می کنم که توانست در این زمان کم بدرخشد و تیم را به جلو سوق دهد.

مختاری در مجموع 24 بازی ملی انجام داده است، او در نوامبر 2007 در بازی محبت آمیز مقابل فرانسه در پاریس به عنوان بازیکن تعویضی گلزنی کرد. این بازیکن گفت: ویدیوی گل من در چند روز اخیر اغلب در اینترنت پخش شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آذر 1401 بروزرسانی: 22 آذر 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2112

به "مختاری: مراکش در نیمه نهایی مقابل فرانسه هیچ شانسی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مختاری: مراکش در نیمه نهایی مقابل فرانسه هیچ شانسی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید