ماجدی: آموزش در فوتبال باعث می شود کشورها در راستا رشد قرار بگیرند

به گزارش سفر به روسیه، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: آموزش در فوتبال و به روز شدن آن باعث می شود تا کشورها از لحاظ آموزشی در راستا رشد قرار بگیرند.

ماجدی: آموزش در فوتبال باعث می شود کشورها در راستا رشد قرار بگیرند

به گزارش سفر به روسیه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: سومین کنفرانس آموزش مربیگری آسیا به میزبانی مالزی در حال برگزاری است که مدیران فنی و رؤسای کمیته آموزش از کشورهای آسیایی در این کنفرانس حضور دارند.

وی در ادامه گفت: بحث اصلی در این کنفرانس یکسان سازی آموزش فوتبال بود و اینکه مراحل اجرای آن چگونه باید باشد، شرح داده شد. خوشبختانه ایران مراحل اولیه بحث یکسان سازی را انجام داده و منتظر پاسخ نهایی AFC هستیم تا از این پس با برگزاری دوره های آموزشی A و B مدارک شرکت کنندگان را تأیید و در اختیار افرادی که دوره ها را با موفقیت پشت سر می گذارند، قرار دهیم.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در انتها شرح داد: بحث آموزش در فوتبال و به روز شدن آن باعث می شود تا کشورها از لحاظ آموزشی در راستا رشد قرار بگیرند. هر چقدر شرایط رشد در بحث آموزش ایجاد شود بدون شک مربیان موفقی تربیت و در اختیار جامعه فوتبال قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 173

به "ماجدی: آموزش در فوتبال باعث می شود کشورها در راستا رشد قرار بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجدی: آموزش در فوتبال باعث می شود کشورها در راستا رشد قرار بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید