لوپتگی: 3 امتیاز بازی با لیختن اشتاین کلید صعود ما است، پیروزی در این بازی مهمتر از فزونی بر ایتالیا است

به گزارش سفر به روسیه، سرمربی تیم ملی اسپانیا به بازی آسان تیمش خوشبین است.

لوپتگی: 3 امتیاز بازی با لیختن اشتاین کلید صعود ما است، پیروزی در این بازی مهمتر از فزونی بر ایتالیا است

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا 5 روزه از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش سفر به روسیه، خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا در آستانه بازی تیمش با لیختن اشتاین در انتخابی جام جهانی 2018 از 3 امتیاز مهم این رقابت سخن گفت.

او گفت: هنوز صعود ما قطعی نشده و 3 امتیاز بازی با لیختن اشتاین در راه رسیدن به روسیه اهمیت دارد. در واقع این پیروزی کلید صعود ماست.هنوز نمی دانم با چه تغییراتی وارد زمین می شویم.همه چیز به شرایط بازیکنان بستگی خواهد داشت.فوتبال قابل پیش بینی نیست و باید برای پیروزی با نهایت توان کوشش کنیم.این 3 امتیاز مهم تر از فزونی برایتالیاست.ایسکو بهتر از سال قبل ظاهر می گردد. او استحقاق برخورداری از اعتماد کامل ما را دارد.ایسکو از استعداد فوق العاده ای سود می برد و از آنجایی که سبکی متفاوت از اینیستا دارد، می تواند همراه آندرس در زمین بازی کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 747

به "لوپتگی: 3 امتیاز بازی با لیختن اشتاین کلید صعود ما است، پیروزی در این بازی مهمتر از فزونی بر ایتالیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوپتگی: 3 امتیاز بازی با لیختن اشتاین کلید صعود ما است، پیروزی در این بازی مهمتر از فزونی بر ایتالیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید