روزنامه جوان: گشت ارشاد در دانشگاه دروغ است

به گزارش سفر به روسیه، روزنامه جوان نوشت: طی روز های نخستین بازگشایی دانشگاه ها بعضی عوامل ضد انقلاب با موضوع چپ گرا های به اصطلاح سوسیالیست در یکی از دانشگاه های تهران اقدام به صدور بیانیه ای تحریک آمیز برای فراخوان دانشجویان به اعتراض دسته جمعی علیه هر گونه محدودیت! کرده که البته در صحنه عمل بروز و ظهوری نداشت، اما همین بیانیه مستمسکی شد برای اینکه تشکلی همسو، اقدام به فراخوان و حرکتی برنامه ریزی شده کند.

روزنامه جوان: گشت ارشاد در دانشگاه دروغ است

این انجمن در حرکتی مبتذل و غیرواقعی اقدام به موج سواری بر بستر شایعه ای می نماید که بر اساس آن ادعا شده بود، گشت های موتوری ارشاد در درون دانشگاه تشکیل شده است.

حال آنکه این ادعا از اساس دروغین بوده و شایعه سازان گشت های فیزیکی خوابگاه های دانشجویی را گشت ارشاد جا زده و سپس در اعتراض به این اقدام با مسئولان حراست هم درگیر می شوند تا از این طریق باعث تحریک و ایجاد اعتراضات دانشجویی شوند که خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد.

اما همین شایعات دروغین بهانه ای شد تا بازوی رسانه ای ضد انقلاب وارد عمل گردد و جریان ضد انقلاب از سران گروهک نفاق تا بعضی تندرو های اصلاح طلب به میدان بیایند و به استقبال این اتفاق ساختگی بروند.

این اقدامات ایذایی بیش از آنکه از پیگیری یک مطالبه دانشجویی نشانی داشته باشد، اثبات این واقعیت است که جریان به اصطلاح چپ به اضمحلال رسیده و برای حفظ بقایای خود به هر ریسمان سستی چنگ می زند حال آنکه تعریفی که از جریان چپ دانشجویی پیش از این وجود داشت، فرسنگ ها با حرکت ها و مطالبات مبتذل فاصله داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2010

به "روزنامه جوان: گشت ارشاد در دانشگاه دروغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه جوان: گشت ارشاد در دانشگاه دروغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید