حرکت رو به عقب نیروی دریایی ایالات متحده ، حذف نمایشگرهای لمسی از ناوشکن ها

به گزارش سفر به روسیه، نیروی دریایی ایالات متحده تصمیم گرفته است که نمایشگرهای لمسی را از ناوشکن های خود حذف کند. این تصمیم در شرایطی حال لمس صفحه نمایش لمسی برای برآمدگی های فیزیکی ناوگان ناوشکن هستیم

حرکت رو به عقب نیروی دریایی ایالات متحده ، حذف نمایشگرهای لمسی از ناوشکن ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرده است که پس از تحقیقات اجرا شده مشخص شده که سیستم کنترل صفحه نمایش لمسی ناوگان ناوشکن های ایالات متحده باید با سیستم مکانیکی جایگزین شود.

نیروی دریایی ایالات متحده این تغییرات را پس از آنکه هیئت ملی ایمنی حمل و نقل هفته گذشته گزارش تحقیقات خود را منتشر کرد اعمال خواهد کرد. بر اساس این پژوهش ها، عناصر این سیستم لمسی برای اپراتورها غیر ضروری و پیچیده است. رابط کاربری گرافیکی پنل helm شامل دو نرم افزار برای کنترل فشار کشتی است. افزون بر اینها، این سیستم می تواند قایقها را تنظیم کند.

ایستگاه کنترل به خودی خود سیستم جامع ناوبری را شامل می شود که دارای دو صفحه لمسی در سمت چپ و راست و یک سیستم فرمان مرکزی است. با همه این ها شاید تصور کنید برای کنترل چنین سیستم استفاده از سیستم های کنترل هوشمند الزامی است. اما حقیقت این است که استفاده از این سیستم ها می تواند به شکل مکانیکی و دستی ساده تر باشد.

درواقع پژوهش ها نتیجه می گیرد که طراحی سیستم فرمان و کنترل لمسی، احتمال خطاهای اپراتور را که منجر به تصادف خواهد شد ، افزایش می دهد. سایر عواملی که می تواند در ناوبری قوی موثر باشد شامل آموزش کافی، نظارت عملیاتی قدرتمند و مواردی مشابه است.

منبع: انتخاب
انتشار: 18 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 252

به "حرکت رو به عقب نیروی دریایی ایالات متحده ، حذف نمایشگرهای لمسی از ناوشکن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت رو به عقب نیروی دریایی ایالات متحده ، حذف نمایشگرهای لمسی از ناوشکن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید