حرف های فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس نخ نما شده؛ نمی توانند خواسته هواداران را برآورده کنند علیه پرسپولیس حرف می زنند

به گزارش سفر به روسیه، تهران (پانا) - مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس معتقد است اظهارنظرهای فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس برای فرار از برآورده نشدن خواسته هواداران استقلال است.

حرف های فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس نخ نما شده؛ نمی توانند خواسته هواداران را برآورده کنند علیه پرسپولیس حرف می زنند

علیرضا محمد در گفت وگو با پانا، با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام گفت: در سال های اخیر هر تورنمنت داخلی که پرسپولیس در آن شرکت کرده و توانسته به فینال برسد، توانسته جام را بگیرد. این نشان می دهد که بازیکنانش به کمتر از قهرمانی رضایت نمی دهند. خیلی مهم است بتوانید در تیم قهرمان شدن را نهادینه کنید و این مسئله برای سرخپوشان اتفاق افتاده است. وقتی می شنوید این تیم فینالیست شده، اگر قهرمان نشود غیرطبیعی است و قهرمان شدنشان در سوپرجام هم قابل پیش بینی بود.

با این قدرت پرسپولیس تیمی شانس قهرمانی ندارد

وی ادامه داد: با این قدرت و نمایشی که پرسپولیس در زمین از خود به جا می گذارد، تیم های دیگر شانسی برای دریافت جام ندارند و باید برای رتبه های دیگر تمرین و مسابقه دهند. بدون شک الان شاگردان گل محمدی بهترین تیم ایران و آسیا هستند. این تیم سال قبل هم اگر بدشانس نبود قهرمانی آسیا را می گرفت. دیدید که با غیبت چند بازیکن و جدایی تعدادی از ستاره های تاثیرگذارش توانست فینالیست شود. حالا آن تجربه باعث شده تا آنها قدرتشان را بیشتر کنند و در تک بازی ها خیلی منطقی دنبال هدفشان هستند.

بهم ریختگی پرسپولیس در نیمه اول سوپر جام طبیعی بود

مدافع اسبق پرسپولیس در تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتور گفت: بازی با تراکتور چون تک بازی بود، دو تیم در نیمه اول سعی کردند خیلی محتاطانه کار کنند و ابتدا گل نخورند. اگر پرسپولیس کمی به هم ریخته و ناهماهنگ در نیمه اول نشان داد به دلیل این بود که از بازی های رسمی مدت ها بود فاصله گرفته بود. در نیمه دوم شرایط بهتر شد. صحبت هایی که کادر فنی با بازیکنان کردند، از همان آغاز نیمه دوم مشخص بود آنها مصمم هستند که کار به وقت های اضافه نرسد. این البته دلیل هم داشت. اول اینکه بازی بعدی در لیگ نزدیک بود و اگر سوپر جام به وقت های اضافه می رفت، برای بازیکنان خستگی می آورد چون باید به رفسنجان سفر می کردند. دلیل بعدی هم ممکن بود وقتی کار به پنالتی بکشد، خطرناک شود و دریافت جام به خطر بیافتد. به همین دلیل فشار را روی دروازه تراکتور بیشتر کردند و توانستند به یک گل زیبا و در کلاس جهانی برسند.

در وضع کنونی هیچ تیمی نمی تواند به راحتی پرسپولیس را شکست دهد

وی ادامه داد: تراکتور هم البته بد بازی نکرد. تیمش جوان شده و دنبال قهرمانی بود. آنها وقتی دیدند زورشان نمی رسد، سعی داشتند با تجمع در زمین خودی و چشم دوختن به ضدحملات به هدف برسند. تک موقعیت هایی هم داشتند اما مدافعان پرسپولیس هوشیار بودند. هیچ تیمی در شرایط کنونی نمی تواند به راحتی پرسپولیس را شکست دهد و تراکتور هم با آن شرایط نمی توانست از پس این کار برآید. به همین دلیل دنبال این بودند تا با یک مساوی بازی را به ضربات پنالتی بکشند. آنها با این کار قصد داشتند شانس پیروزی خود را در ضربات پنالتی امتحان کنند که به هدفشان نرسیدند. مطمئن باشید اگر کار به پنالتی هم کشیده می شد، پرسپولیس با بازیکنان پنالتی زن و حامد لک که پنالتی گیر خوبی است، بازهم برنده می شد. البته یک مسئله ای که در بازی سوپر جام دیدیم، بازی خشن تراکتوری ها بود. وقتی دیدند زورشان نمی رسد، می خواستند با مصدوم کردن بازیکنان پرسپولیس، حرصشان را خالی کنند. واقعا در یکی دو صحنه تکل ها و صحنه های خشنی را رقم زدند که اگر شانس با بازیکنان پرسپولیس یار نبود، ممکن بود مصدومیت سختی برایشان پیش بیاید.

نمی توانند خواسته هوادار را برآورده کنند علیه پرسپولیس حرف می زنند

علیرضا محمد در ادامه با اشاره به اظهارات فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس گفت: فرهاد مجیدی بهتر است روی تیم خودش تمرکز داشته باشد و علیه پرسپولیس حرفی نزند. هر تیمی باید در محدوده خودش کار کند و به رقیبش کاری نداشته باشد. نمی دانم این روزها چرا هر تیمی کم می آورد و نمی تواند خواسته هوادارانش را برآورده کند، علیه پرسپولیس حرف می زند. این مسائل نخ نما شده و بهتر است مجیدی روی استقلال تمرکز کند. به هرحال همه می دانند در این مقطع از فصل دریافت امتیازات مهم است و عده ای تلاش می کنند با این صحبت ها نگاه ها را به سمت دیگری ببرند. این مسائل خوب نیست و مربیان باید یاد بگیرند اگر مسئله ای وجود دارد، آنها را در مجموعه خود جستجو کنند. این که آنجا مشکلاتی وجود دارد، به پرسپولیسی ها چه ارتباطی دارد که مدام علیه تیم ما صحبت می کنند.

بازی با مس اولین فینال پرسپولیس است

علیرضا محمد درباره بازی با مس رفسنجان که قرار است جمعه برگزار شود گفت: این بازی آغاز فینال های پرسپولیس برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی است. با توجه به شناختی که از تیم مس دارم، آنها تیم خوبی دارند اما بعید می دانم پرسپولیس کار سختی در پیش داشته باشد. قدرت این تیم این قدر زیاد است که بتواند مس را شکست دهد. با این حال فوتبال قابل پیش بینی نیست و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت. قطعا برای قهرمان شدن، پرسپولیس باید هر هفت دیدار پیش رو را برنده از زمین خارج شود.

وی در پایان گفت: هر تیمی که با پرسپولیس بازی می کند، هدفش ابتدا گل نخوردن است و با بازی بسته می خواهند مساوی بگیرند. باید مراقب ضد حملات تیم ها بود و مدافعین ما باید هوشیار باشند تا از این طریق ضربه نخوریم. مطمئنم اگر اتفاق خاصی نیفتد، پرسپولیس می تواند از اولین فینالش دست پر به تهران برشود. ضمن اینکه تیم های دیگر هم بازی های سختی در پیش دارند و شک نکنید امتیاز از دست می دهند. آنچه مهم است کادر فنی پرسپولیس روی مسائل اشراف کامل دارد و می دانند که باید بازی به بازی پیش بروند و امتیازات کامل هر بازی نقش مشخص کننده ای خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1627

به "حرف های فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس نخ نما شده؛ نمی توانند خواسته هواداران را برآورده کنند علیه پرسپولیس حرف می زنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های فرهاد مجیدی علیه پرسپولیس نخ نما شده؛ نمی توانند خواسته هواداران را برآورده کنند علیه پرسپولیس حرف می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید