حال عمومی امیر کویت باثبات توصیف شد

به گزارش سفر به روسیه، نخست وزیر کویت حال امیر 91 ساله این کشور را که برای ادامه معالجات به آمریکا رفته است، باثبات توصیف کرد.

حال عمومی امیر کویت باثبات توصیف شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دولت کویت حال امیر این کشور را که برای درمان بیماری اش به آمریکا منتقل شده است، باثبات توصیف کرد.

شیخ صباح الخالد آل صباح نخست وزیر کویت تاکید کرد که شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح در شرایط سلامت باثباتی قرار گرفته است.

نخست وزیر کویت عصر امروز در نشست هیئت دولت کویت که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد گفت که درباره شرایط باثبات سلامت امیر کویت اطمینان خاطر یافته است

امیر کویت برای ادامه معالجات خود به آمریکا رفته است؛ او که 91 سال دارد یک هفته پیش به دنبال بروز بیماری در کویت بستری و تحت یک عمل جراحی قرار گرفت.

صباح الاحمد الجابر الصباح سال گذشته نیز به دنبال بروز بیماری در کویت مورد درمان قرار گرفت و برای تکمیل معالجات راهی آمریکا شد وسپس به کشورش بازگشت. امیر کویت در جریان سفر سال گذشته به آمریکا با دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور نیز ملاقات کرد.

دفتر امیر کویت 10 روز پیش گفت که صباح الاحمد الصباح ، امیر این کشور برای انجام برخی معاینات پزشکی راهی بیمارستان شد. متعاقب این ماجرا نواف الاحمد جابر المبارک الصباح، ولی عهد و جانشین شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح وظایف وی را برعهده گرفت. وی کماکان این وظایف را تا بهبودی حال امیر کویت برعهده خواهد داشت.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1079

به "حال عمومی امیر کویت باثبات توصیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال عمومی امیر کویت باثبات توصیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید