شرح قهرمان دنیا درباره دست فروشی در اندیمشک

به گزارش سفر به روسیه، قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان دنیا در سال 2017، با انتشار فیلمی از دست فروشی خود در شهر اندیمشک به علت بیکاری و اجبار، اطلاع داد. او در این فیلم عنوان نموده بود که ماموران شهرداری مانع فعالیت او شده اند.

شرح قهرمان دنیا درباره دست فروشی در اندیمشک

محسن مدهنی دراین مورد اظهارکرد: من 20 سال سن دارم و باتوجه به این که شغل و درآمدی ندارم، مدتی است که برای امرار معاش مشغول به میوه فروشی در کنار خیابان هستم. 25 روز پیش وقتی که کنار خیابان درحال فروختن میوه بودم، ماموران شهرداری به من اجازه کار ندادند که در درگیری که به وجود آمد، گوشی همراه من گم و موتورسیکلتم دچار مشکل شد و ترازویم نیز شکسته شد.

او بیان نمود: پس از این اتفاق پیش شهردار اندیمشک رفتم و گفتم من ملی پوش بوده ام و باتوجه به اینکه در شهرستان، از بابت شغل برای من کاری نشده است، 2 متر از بلوار را به من دهید تا هم بتوانم درآمدی کسب کنم و هم به تمرینات کشتی بپردازم که شهردار هم پذیرفت. با این وجود بازهم نفراتی بودند که نمی گذاشتند کار کنم، اما به آن ها می گفتم که شهردار به من اجازه داده است.

دارنده نشان طلای مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان بیان نمود: چند روز پیش که باران شدیدی در اندیمشک داشتیم، گویا فرماندار و شهردار اندیمشک از کنار بلواری که من در آن جا میوه و تره بار می فروختم، رد شده بودند و به ماموران شهرداری گفته بودند که من کلا باید بساطم را جمع کنم. به هر حال حدود ساعت 23 همان شب نیز این موضوع را به من گفتند و من هم که نمی خواستم مجددا درگیری صورت بگیرد، وسایل را جمع کردم و از آن جا که میوه و تره بار را نمی توان خیلی نگه داشت چرا که از بین می فرایند، بخشی از میوه ها را دور انداختم و سرمایه ام از بین رفت.

او گفت: در حال حاضر بیکارم و شغلی ندارم. 10 سال است که تنها ورزش می کنم و درآمدی ندارم. چشم من به لیگ برتر بود که البته قرارداد آنچنانی هم نداریم و نهایت 5 تا 10 میلیون تومان به من پول بدهند. ضمن این که خیلی بد است که اندیمشک با این همه منابع اقتصادی، تیمی در لیگ برتر ندارد و من باید برای تیم های دیگر کشتی بگیرم.

او مطرح کرد: من چیز زیادی نمی خواهم و تنها از مسئولان انتظار دارم که شغلی برای من در نظر بگیرند تا بتوانم بدون دغدغه تمرین و برای اهتزار پرچم کشورم کوشش کنم.

مدهنی گفت: من 20 سال سن دارم، اما کشتی گیران دیگری را هم در اندیمشک داریم که از من بزرگتر و تحصیل نموده هم هستند و همسر و فرزند دارند، اما بیکار هستند. اگر نمی خواهند شغلی برای ما پیدا نمایند، بگویند تا از ورزش جدا شویم و به دنبال زندگی مان برویم. البته عده ای وعده داده اند و باید ببینیم برای من چه می نمایند.

لازم به ذکر است فدراسیون کشتی برای حل مشکل محسن مدهنی، قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان دنیا نامه ای به کمیته ملی المپیک ارسال نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1272

به "شرح قهرمان دنیا درباره دست فروشی در اندیمشک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح قهرمان دنیا درباره دست فروشی در اندیمشک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید