بازدید معاون امور شعب استانها، از شعب استان گلستان

به گزارش سفر به روسیه، معاون امور شعب استانها با همراهی معاون اجرایی مدیریت شعب استانهای مازندران، گلستان و سمنان از شعب منطقه استان گلستان ضمن بازدید از شعب استان گلستان ، با همکاران شعب ملاقات و تبادل نظر کردند.

بازدید معاون امور شعب استانها، از شعب استان گلستان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمد حسین مس فروش معاون امور شعب استانها در این بازدیدها با به اهمیت منابع انسانی گفت: اولویت استراتژیک بانک سرمایه انسانی است و چرخش و تحرک مناسب حرفه ای کارکنان به ویژه تحول فکری و رفتاری بیش از انتقال دانش و مهارت حرفه ای ضرورت است.

وی اضافه نمود کارکنان در نقش ها و موقعیت های جدید سازمانی با یکدیگر تعامل موثر پیدا می نمایند و خویشتن سازمانی و خویشتن حرفه ای خود را عرضه می نمایند که این فرایند به تربیت و پرورش رفتار حرفه ای کارکنان و توانمندسازی آینده حرفه ای بانک منجر خواهد شد و امکان رشد و پرورش کارکنان را نیز فراهم می نماید.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران در 9 ماهه امسال و با عنایت به اهمیت سلامت کارکنان بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط همکاران و حفظ سلامت آنها تاکید نمود و در ادامه به تبیین اهداف طرح های جاری پرداخت.

در ادامه این بازدید معاون امور شعب استانها به آنالیز عملکرد شعب در بخش های مختلف پرداخت و در مورد چگونگی اعطای تسهیلات و تعهدات وفق سیاستهای اعتباری سال 99 و جذب منابع ارزان قیمت و کاهش مانده مطالبات معوق و تشکیل به موقع کارگروه های سطح سه و برگزاری جلسات هفتگی بخشنامه خوانی و رعایت سلسله مراتب اداری و نظم اداری نکاتی را بیان داشت.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1367

به "بازدید معاون امور شعب استانها، از شعب استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون امور شعب استانها، از شعب استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید