باخت 1 میلیون یورویی نیمار در پخش زنده!

به گزارش سفر به روسیه، نیمار که به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه قوزک پا فصل را از دست داده، تا سرانجام فصل وقت آزاد زیادی دارد. او در کنار پشت سر گذاشتن برنامه های فیزیوتراپی برای به دست آوردن سریع تر سلامتی اش، از این فرصت برای بازی های آنلاین هم استفاده می کند.

باخت 1 میلیون یورویی نیمار در پخش زنده!

اما در جدیدترین بازی آنلاین ستاره برزیلی که از طرف او به صورت زنده در اینترنت با حضور هوادارانش پخش می شود، اتفاقی غیرمنتظره رخ داد. نیمار در جریان یک بازی آنلاین که دو ساعت ادامه داشت، با باختی سنگین روبرو شد و 1 میلیون یورو از دست داد.

نیمار که مدتی است پای خود را به تیغ جراحی سپرده، در حال حاضر بیشتر وقتش را در خانه سپری می کند. اما حضور او در بازی های آنلاین تنها تفریحی نیست؛ چراکه ستاره برزیلی با یک اپراتور فرانسوی قراردادی تبلیغاتی دارد که او را ملزم به حضور در برخی برنامه ها می کند. نیمار در راستای همین قرارداد تبلیغاتی بود که در یک بازی آنلاین حضور داشت و شرح بازی را از طریق توئیچ به صورت زنده برای هوادارانش پخش می کرد.

در جریان این بازی نیمار از ابتدا با 1 میلیون یورو وارد می شود. معین نیست این مبلغ را ستاره برزیلی از حساب شخصی خود پرداخت کرده یا به حساب اسپانسر فرانسوی بازی می کرده است. اما در ادامه بازی آن طورکه ستاره برزیلی انتظار دارد، پیش نمی رود و در نهایت مبلغ در اختیار او به صفر می رسد: 1 میلیون یورو ضرر در عرض دو ساعت!

واکنش عجیب و غریب نیمار در مقابل دوربین اما سوژه شده است. او که از شانس بد خود در این بازی شوکه شده، وانمود می کند که به گریه افتاده است. درحالی که آهنگ متن فیلم تایتانیک در پشت صحنه نیمار پخش می شود تا غرق شدن کشتی بخت او را تداعی کند، نیمار با حرکاتی عجیب به شانس خود لعنت می فرستد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 فروردین 1402 بروزرسانی: 10 فروردین 1402 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2163

به "باخت 1 میلیون یورویی نیمار در پخش زنده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باخت 1 میلیون یورویی نیمار در پخش زنده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید