اگر رمز عبور آیفونم را فراموش کنم چه می گردد؟ ، آموزش گام به گام بازیابی اطلاعات آیفون

به گزارش سفر به روسیه، یکی از بدترین اتفاقاتی که برای کاربران آیفون رخ می دهد فراموش کردن رمز عبور است. درواقع بسیاری از کاربران آیفون نمی دانند که در چنین شرایطی باید چه رفتاری داشته باشند و چگونه گوشی خود را نجات دهند. بر همین اساس ما برای شما ترفندهای ساده و کاربردی داریم.

اگر رمز عبور آیفونم را فراموش کنم چه می گردد؟ ، آموزش گام به گام بازیابی اطلاعات آیفون

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یک توصیه مهم به همه کاربران آیفون این است که حتما قابلیت پشتیبان گیری اطلاعات خود را در فضای ابری فعال نمایند. با این روش حداقل اطلاعات خود را در فضایی ایمن حفظ می نمایند.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که تلفن شما پشتیبان گیری شده است. اقدامات احتیاطی انجام دهید و مطمئن شوید که در iCloud یا iTunes ASAP حضور دارید اگر نسخه پشتیبان تهیه نکنید، تمام عکس ها و ویدیوهای خود را از دست می دهید. اما اگر آیفون شما قفل شده و هیچ راهی برای برگشت اطلاعات ندارید می توانید از این روش بهره ببرید:

1. آیفون خود را به کامپیوتر خود وصل کنید و iTunes را باز کنید

2.آیفون خود را مجددا راه اندازی کنید

برای آیفون 8 و جدیدتر: دکمه افزایش صدا را فشار داده و آزاد کنید و سپس دکمه کاهش صدا را فشار دهید. بعد، دکمه خاموش را فشار داده و نگه دارید. شما باید صفحه حالت بازیابی را ببینید.

برای آیفون 7 دکمه خاموش و دکمه کاهش صدا را در همان زمان فشار دهید و نگه دارید. صفحه حالت بازیابی ظاهر خواهد شد.

برای آیفون های قدیمی تر: دکمه های هوم و افزایش صدا را هم زمان فشار دهید و نگه دارید تا صفحه نمایش حالت بازیابی را ببینید

3. صفحه نمایشی ظاهر خواهد شد که می گوید: یک مشکل با آیفون دارید که احتیاج دارد گوشی خود را به روز رسانی یا بازسازی کنید. پس گزینه بازیابی را انتخاب کنید. پس از آن itunes آغاز به بازیابی دستگاه شما می نماید، که می تواند چند دقیقه طول بکشد. اگر بیش از 15 دقیقه طول بکشد، تلفن شما از مدار بازیابی خارج می گردد و شما باید از ابتدا آغاز کنید. دستگاه خود را از کامپیوتر خود جدا نکنید تا گوشی شما به طور کامل بازسازی گردد.هنگامی که این فرایند تمام شد، می توانید دستگاه خود را تنظیم کنید و دوباره از آن بهره ببرید.

اگر شما آی فون خود را پشتیبان گیری نموده اید، می توانید تمام اطلاعات خود را با شناسه اپل خود بازگردانید . برای این کار احتیاج به نام کاربری و رمز عبور دارید. البته ممئن باشید که به وای فای متصل هستید. برای انجام این کار مراحل زیر را اجرا کنید:

1. هنگامی که به صفحه برنامه ها و داده ها وارد شدید ، روی Restore از iCloud Backup ضربه بزنید

2.با استفاده از ID اپل خود به iCloud وارد شوید

3. جدیدترین نسخه پشتیبان را تهیه کنید

4. برای بازگرداندن برنامه های خود، به حساب Apple ID خود وارد شوید

5. نوار جدیدی ظاهر خواهد شد و به شما اطلاع خواهد داد که چه مدت زمان برای بازیابی ضروری است. این می تواند بسته به اندازه اطلاعاتی که شما در حال بازیابی است، طول بکشد

6. با سرانجام یافتن تنظیمات برای آیفون آغاز به استفاده دوباره از آن کنید

منبع: انتخاب
انتشار: 2 دی 1401 بروزرسانی: 2 دی 1401 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 2117

به "اگر رمز عبور آیفونم را فراموش کنم چه می گردد؟ ، آموزش گام به گام بازیابی اطلاعات آیفون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر رمز عبور آیفونم را فراموش کنم چه می گردد؟ ، آموزش گام به گام بازیابی اطلاعات آیفون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید