افزایش 10 برابری فروش در دوران کرونا با آموزش سئو

به گزارش سفر به روسیه، آموزش سئو از آن دسته آموزش هایی است که در دوران کرونا، با استقبال ویژه ای روبرو شده است. اما چرا؟ کرونا برای هر کسی مسائل روحی و روانی زیادی ایجاد نموده است. کسب و کارهای زیادی ورشکسته شده اند. اما بعضی کسب و کارها نه تنها ورشکسته نشدند، بلکه درآمد 5 سال گذشته خود را در یک سال بدست آورند.

افزایش 10 برابری فروش در دوران کرونا با آموزش سئو

دیجی کالا، اسنپ، دیوار، نیوسئو و … با حضور پررنگ خودشان در در جهانی اینترنت؛ بیشتر از گذشته درآمدهای نجومی را از آن خود نموده اند.

حال در اینجا سوالاتی، ذهن ما را درگیر می نماید:

چرا آموزش سئو با استقبال ویژه ای روبرو شده است؟

آیا رکود مالی این روزها، بر روی سئو اثرگذار است؟

سئو چیست و چرا بهترین راه درآمدزایی در جهانی اینترنت است؟

چگونه با تکنیک های آموزش سئو افزایش درآمدهای 100 برابری، امکان پذیر می گردد؟

ما اینجاییم که به این سوالات شما پاسخ دهیم و روش های فوق العاده کسب درآمد با تکنیک های سئو را به شما آموزش دهیم.

سئو چیست و چرا بهترین راه درآمدزایی در کسب و کار اینترنتی است؟

بسیاری از مدیران کسب و کارهای مختلف هنوز نتوانسته اند از طریق وب سایت خود، درآمدهای چند 100 میلیونی به دست بیاورند. مشکل این مدیران ندانستن تکنیک ها و راهکارها درآمدزایی از سایت است.

وب سایت شما زمانی به درآمد می رسد که جلو چشم مخاطبان و کاربران هدف خود، قرار بگیرید. سئو سایت به شما یاری می نماید که بتوانید بازدید وب سایت خود را بیش از 50 برابر کنید تا بتوانید به چشم کاربران خود آمده و فروش های چند 10 برابری را به سادگی و برای همواره عملی کنید.

همین مهم باعث شده است که مدیران کسب و کارها و شرکت های مختلف، مشتری ویژه دوره آموزش سئو باشند. نگاهی به گذشته، حال و آینده برندهایی مانند دیجی کالا، نمناک، بیتوته، علی بابا و … تنها دلیل مدیران برای شرکت در دوره جامع آموزش سئو بوده است.

سئو تنها راه حضور موفقیت آمیز وب سایت ها در گوگل و جهانی بی انتهای اینترنت است.

حال می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم:

آیا رکود مالی ایران، بر روی سئو سایت ها، اثرگذار بوده است؟

بله، صددر صد. البته اثرگذاری مثبت نه منفی. مدیران وب سایت هایی که در گذشته سایت خود را بر اساس اصول سئو، بهینه سازی نموده بودند و در این مدت محتواهایی بر اساس احتیاج کاربران خود، فراوری کردند، توانستند با آغاز بیماری کرونا و حضورش در بین مردم، استفاده نموده و شرایط زندگی ایده آل تر را در خانه برای کاربران ایجاد کردند. البته آیا همه کسب و کارهای اینترنتی در دوران کرونا به درآمدهای چند 10 برابر نسبت به گذشته رسیده اند یا خیر؟

می خواهم در قالب مثال برای شما شرح دهم:

این روزها فروشگاه های اینترنتی به درآمدهای فراتر از انتظار خود رسیده اند، اما آیا همه آن ها به درآمد رسیده اند یا فقط تعداد محدودی؟ خب قطعا افرادی که تکنیک های آموزش سئو را بر روی وب سایت خود، پیاده سازی کردند، توانستند با یک جستجوی کاربر، به لینک های اول نتایج برسند. این روزها نیز فقط فروشگاه های اینترنتی که جز لینک های اول نتایج بودند، توانستند به درآمدهای فرازمینی، برسند، نه همه فروشگاه های اینترنتی.

ارزشمندترین روش های کسب درآمد با آموزش سئو

زمانی که شما به اصول و تکنیک هایی که در آموزش سئو گفته می گردد، تسلط کافی پیدا کنید، می توانید در هر زمینه ای که علاقه دارید، فعالیت نموده و درآمد کسب کنید. اما آیا به سادگی و با شرکت در یک دوره جامع آموزش سئو می توان به درآمدهای بیش از 10 میلیون رسید؟

ما 3 روش فوق العاده کسب درآمد با دانش سئو سایت را به شما شرح می دهیم:

کار در شرکت های عظیم کسب و کارهای اینترنتی

یک فرصت عالی برای آغاز کار با دانش سئو، حضور در شرکت های عظیم کسب و کارهای اینترنتی برای کسب تجربه و البته کسب درآمدهای میلیونی است. بسیاری از مدیران کسب و کارهای چون خودشان فرصت یادگیری و شرکت در دوره آموزش سئو را ندارند، استقبال ویژه ای افرادی که در این دوره ها، شرکت نموده اند، مینمایند.

کسب درآمدهای دلاری با دانش سئو

تکنیک هایی که در آموزش سئو می آموزید، به قدری ارزشمند است که وب سایت های خارجی و کسب و کارهایی خارجی زیادی به دنبال کارشناسان سئو با قیمت مناسب هستند. به دلیل ارزش کم پول ما در کشورهای خارجی کسب درآمد در آن کشورها برای ما فوق العاده ارزشمند و پربازده خواهد بود و از آن طرف برای شرکت های خارجی، نیز به صرفه.

نیوسئو مرجع آموزش سئو در ایران، در این رابطه نکاتی را گفته است:

شما می توانید کارشناس خبره سئو شوید و در هر شهری در ایران درآمد دلاری داشته باشید. با توجه به اینکه سئو را می توانید در منزل انجام دهید، کافی است با فردی خارج از کشور ارتباط بگیرید تا به سادگی برای شما پروژه سئو بگیرد و درآمد دلاری داشته باشید! واقعا به همین سادگی است و هم اکنون هم نیوسئو و هم بسیاری از دانشجویان ما درآمد دلاری مطلوبی دارند.

جدا از این مسئله، با توجه به اینکه سئو جزو معدود مشاغل بین المللی ایرانی در جهان است و در هر کشوری خواستار دارد، کافی است شما هم همانند بعضی از دوستانتان که در دوره های آموزش سئو نیوسئو شرکت نموده اند، سئو را یاد بگیرید و به طور عملی و تجربی سایت هایی را در نتایج برتر گوگل قرار دهید و پس از آن با خیالی راحت مهاجرت کنید!

دقت داشته باشید که برای استخدام در هر کشوری، از شما در این موضوع خاص هیچ مدرکی نخواهند خواست و فقط رزومه اهمیت دارد که به سادگی در دوره آموزش جامع نیوسئو همه نکات ایجاد یک رزومه فوق العاده را یاد میگیرد.

درآمد عجیب مشاور سئو

امیر قمصری همواره گفته است: حتما احتیاجی نیست که خودتان بر روی وب سایت های مختلف فعالیت داشته باشید، شما به سادگی می توانید با ارائه مشاوره به مدیران کسب و کارها و دادن راهکارهای شگفت انگیز کسب درآمدی، برای آن ها، مبالغی بسیاری را از آن ها دریافت کنید. کافیست مشاوره سئو را در گوگل جستجو کنید تا متوجه شوید که چه هزینه های هنگفتی را برای یک جلسه یک ساعته و آنالیز یک روزه سایت، دریافت می نمایند. آیا بهتر نیست که دست به کار شوید و سریعا یک دوره جامع آموزش سئو عالی را برای خود، پیدا کنید.

آیا یادگیری سئو، کار ساده ای است؟

هر کار سختی زمانی که به آینده درخشان آن، بیاندیشید، دیگر سختی برای شما نخواهد داشت. چون حداقل می دانید که کوشش های شما قرار است که به نتیجه طوفانی و برق آسا برسد، نتیجه ای که درآمد شما را تا 50 برابر افزایش می دهد. یادگیری سئو نیز همانند دیگر آموزش ها، سخت است اما به قدری می تواند برای شما ارزشمند و کارساز باشد، که دیگر سختی آن، به چشم، نمی آید.

امیر قمصری نتیجه 18 سال فعالیت اینترنتی خود در 80% روش های کسب درآمد از اینترنت را در مجموعه آموزش سئو نیوسئو که نامش آسمان خراش است جمع نموده و به بهترین روش آموزشی جهان آن را تدریس می نماید. یادتان باشد که آموزش غیرحضوری سئو در دوران کرونا گرینه بسیار بهتری است.

اکنون بهتر است که عظیمترین تصمیم زندگی خود را گرفته و یک دوره آموزش سئو را انتخاب کنید و برای چیزی کوشش کنید که مطمئنا ثمره ارزشمندی دارد.

منبع: شبکه چی
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1285

به "افزایش 10 برابری فروش در دوران کرونا با آموزش سئو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 10 برابری فروش در دوران کرونا با آموزش سئو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید