افزایش کدرشته های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حوزه تربیت بدنی

به گزارش سفر به روسیه، خبرنگاران/خراسان رضوی رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از پذیرش دانشجو در سه کدرشته جدید تربیت بدنی در این مرکز اطلاع داد.

افزایش کدرشته های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حوزه تربیت بدنی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کالج در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی از افزایش تعداد کد رشته های آموزشی این مرکز در حوزه تربیت بدنی خبرداد و گفت: برای اولین بار در رشته های آمادگی جسمانی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کاردانی مربیگری پایه فوتسال و کارشناسی ناپیوسته مدیریت اماکن ورزشی دانشجو خواهیم داشت.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد اضافه کرد: دانش آموزان و دانشجویان می توانند با ثبت نام در این مرکز در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در رشته های مدیریت فرهنگی، دوخت و تکنولوژی لباس، روابط عمومی، مترجمی زبان انگلیسی، گرافیک، عمران، گرایش های مختلف کامپیوتر و فناوری اطلاعات، متالورژی، نقشه کشی صنعتی، مربیگیری پایه آمادگی جسمانی، مربیگری پایه فوتسال و مدیریت اماکن ورزشی ادامه تحصیل بدهند.

وی در مورد نحوه پذیرش دانشجویان این مرکز در ترم جدید، گفت: پذیرش دانشجو در مراکز علمی کاربردی بدون کنکور است و بر اساس سوابق تحصیلی و سهمیه ها توسط سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می پذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1028

به "افزایش کدرشته های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حوزه تربیت بدنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش کدرشته های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حوزه تربیت بدنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید