اسنپ کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت ها موقتا کاهش داد

به گزارش سفر به روسیه، در پی اختلال سوخت گیری خودرو ها در صندلی های پمپ بنزین، ناوگان اسنپ نیز با مشکل سوختگیری روبرو شد و متعاقبا تعداد خودرو های فعال به منظور ارائه خدمت به کاربران و انجام سفر کاهش پیدا کرد، از طرفی استفاده از خودرو های شخصی نیز کاهش یافت و همین موضوع منجر به افزایش تقاضای سفر از سوی کاربران مسافر شد.

اسنپ کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت ها موقتا کاهش داد

از آنجایی که قیمت گذاری در اسنپ پویاست و به عنوان اهرمی برای متعادل کردن مقدار عرضه و تقاضا عمل می نماید، برای مقطعی با افزایش غیرمتعارف قیمت روبرو بودیم تا درخواست ها به سفر تبدیل شوند.

تیم قیمت گذاری اسنپ بلافاصله به منظور آنالیز راه چاره های مختلف برای کنترل این شرایط تشکیل جلسه دادند و در نهایت تصمیم گرفته شد تا با تخصیص بخشی از منابع اقتصادی اسنپ در قالب طرح های تشویقی، کاربران راننده را تشویق به فعالیت کنیم تا درخواست های بیشتری با قیمت مناسب به سفر تبدیل گردد.

در ادامه نیز به علت افزایش معمول پیک درخواست ها در روز های چهارشنبه و حل نشدن اختلال در سوختگیری، تصمیم بر آن شد تا از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (مورخ 5 آبان ماه 1400) لغایت 12 شب کمیسیون دریافتی اسنپ در شهر تهران را به مقدار بیش از 50 درصد کاهش دهیم و به 7 درصد برسانیم تا از این طریق نیز بتوانیم یاری موثری در ساماندهی حمل ونقل شهروندان داشته باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آذر 1400 بروزرسانی: 13 آذر 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1812

به "اسنپ کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت ها موقتا کاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ کمیسیون دریافتی خود را برای کنترل قیمت ها موقتا کاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید