ادامه جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در چشمه گل رامیان

به گزارش سفر به روسیه، خبرنگاران/گلستان سرپرست شهرداری گرگان از کوشش سازمان آتش نشانی برای یافتن جسد جوانی که آدینه دو هفته گذشته در منطقه گل رامیان غرق شده بود، اطلاع داد.

ادامه جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در چشمه گل رامیان

مجید سعیدی در جریان بازدید میدانی از محل حادثه در چشمه گل رامیان، اظهار کرد: آدینه هفته گذشته خبر تأسف بار حادثه غرق شدن یک جوان در گل رامیان به سازمان آتش نشانی شهرداری گرگان اعلام شد که بلافاصله تیم غواصی و نجات غریق سازمان به محل حادثه اعزام شدند و آغاز به اجرای عملیات کردند.

وی اضافه کرد: پس از جستجو چند ساعته و مداوم تیم غواصی نتیجه ای حاصل نشد و باتوجه به تاریکی هوا تیم غواصی روز بعد مجددا آغاز به جستجو نموده تا پیکر جوان 22 ساله را پیدا نمایند.

سرپرست شهرداری گرگان بیان نمود: تا به امروز که 9 روز از حادثه گذشته، تیم عملیاتی و تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری گرگان در محل حضور دارند و تا زمان پیدا شدن جسد در کنار امدادگران خواهند بود.

سعیدی اظهار داشت: از روز آدینه که حادثه رخ داد، تیم های عملیاتی و غواصی ما در منطقه حضور داشته اند و از روز یکشنبه گذشته هم تمامی تجهیزات غواصی را در اختیار امدادگران قرار داده ایم.

وی در مورد راه های جلوگیری از تکرار چنین حوادث تلخ، بیان نمود: ضروری است تمامی مکان های خطر اعم از سدها، آب بندان ها، استخرهای کشاورزی، تالاب ها و... دارای شناسنامه شوند و متولیان هر یک از آنها تعیین گردد.

سعیدی ادامه داد: متولیان هر حوزه هم باید به وظایف خود آشنا باشند و از ورود غیرمجاز افراد به محل جلوگیری نمایند.

وی توضیح داد: امیدوارم با نصب علائم هشدارآمیز و وجود گروه های نجات غریق در محل های خطر، دیگر شاهد رقم خوردن چنین اتفاقات تاسف باری نباشیم.

عصر آدینه 19 شهریورماه، جوان 22 ساله گنبدی که برای سرگرمی به منطقه گل رامیان رفته بود در این چشمه غرق شد و کوشش ها برای یافتن جسد او همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1737

به "ادامه جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در چشمه گل رامیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در چشمه گل رامیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید