ابلاغ شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین ها و املاک واقع در کاربری های خدماتی به مناطق شهرداری

به گزارش سفر به روسیه، نایب رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران از ابلاغ شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین ها و املاک واقع در کاربری های خدماتی به استناد قانون مشخص شرایط املاک واقع در طرح های دولتی و شهرداری ها به شهرداری مناطق 22گانه تهران اطلاع داد.

ابلاغ شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین ها و املاک واقع در کاربری های خدماتی به مناطق شهرداری

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، افشین حبیب زاده با اعلام این خبر در اینستاگرام خود نوشت: این شیوه نامه سال هاست که مورد درخواست شهروندان عزیز ذینفع می باشد.

پس از جلسات متعدد و ماه ها کار کارشناسی حوزه معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران و پیگیری شورای اسلامی شهر تهران و علی رغم پیچیدگی های خاص آن به شهرداری های مناطق ابلاغ شد.

ضمن تشکر از شهردار محترم و معاون معماری و شهرسازی و همکاران ایشان، امیدوارم مسائل بخش قابل توجهی از املاک واقع در طرح های دولتی و شهرداری رفع شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 23 دی 1398 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 568

به "ابلاغ شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین ها و املاک واقع در کاربری های خدماتی به مناطق شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ شیوه نامه نحوه صدور پروانه ساختمان جهت زمین ها و املاک واقع در کاربری های خدماتی به مناطق شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید