مجیدی: چشمی و 3 بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می شوند، با آمدن آجورلو با انرژی بیشتری کار می کنم

به گزارش سفر به روسیه، سرمربی تیم فوتبال استقلال از جذب سه بازیکن خارجی برای این تیم اطلاع داد و بعلاوه گفت مذاکرات نهایی با چشمی اجرا شده است.

مجیدی: چشمی و 3 بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می شوند، با آمدن آجورلو با انرژی بیشتری کار می کنم

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره مدیریت نو باشگاه و مسائل مختلف تیم توضیحاتی را ارائه کرد.

شرایط فعلی باشگاه را چطور ارزیابی می کنید؟

کاری را که باشگاه استقلال در سال های گذشته نتوانست انجام دهد، آقای آجورلو ظرف 10 روز انجام داد و امروز هم به من خبر دادند که تیم استقلال دارای یک زمین تمرین خیلی خوب شده است که جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنم. بعلاوه ضروری است که از زحمات آقای نصیری یاد کنم که به صورت شبانه روزی پیگیر کارهای تیم است. نکته بعدی اینکه می خواهم از بازیکنانم بابت اخلاق و شرافت شان در ماه های گذشته تشکر کنم. آنها سختی های زیادی را تحمل کردند، اما با تمام وجود در خدمت تیم بودند. ما در طول نیم فصل دوم فصل گذشته از زمین تمرین خوب محروم بودیم و البته دریافتی خاصی هم نداشتیم، اما بازیکنان با تمام وجود برای استقلال جنگیدند و این برای من خیلی قابل ارزش است.

نظرتان راجع به جدایی بعضی از بازیکنان استقلال چیست؟

به اسم سرمربی نمی توانم فراموش کنم که در سه چهار بازی آخر فرشید اسماعیلی با وجود مصدومیت برای استقلال بازی کرد. استقلال خانه امثال او، محمد نادری و مسعود ریگی است و برای آنها آرزوی برترین ها را دارم.

خیلی از طرفداران دوست دارند بدانند که شرایط جذب بازیکنان نو به کجا رسید.

ما سه بازیکن خارجی جذب می کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می شوند. سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالاً به جمع ما اضافه خواهد شد.

به اسم صحبت پایانی، با وجود تغییرات مدیریتی اتفاق افتاده، آیا نسبت به آینده خوش بین هستید؟

از موقعی که آقای آجورلو به استقلال آمده است، با انرژی و اعتمادبه نفس بیشتر کار می کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب، مقتدر و پرتلاش می تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق اتفاق افتاده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی گیریم و همه بازی ها برای ما سخت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 1776

به "مجیدی: چشمی و 3 بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می شوند، با آمدن آجورلو با انرژی بیشتری کار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: چشمی و 3 بازیکن خارجی به جمع ما اضافه می شوند، با آمدن آجورلو با انرژی بیشتری کار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید