مانوئل نویر و بایرن، پنج سال دیگر در کنار هم

به گزارش سفر به روسیه، بعد از اعلام ناراحتی مانوئل نویر در مصاحبه تند و تیزش علیه بایرن مونیخ، به نظر می رسد کارل هاینس رومنیگه با این گلر برای عقد قرارداد جدید به توافق رسیده باشد.

مانوئل نویر و بایرن، پنج سال دیگر در کنار هم

به گزارش گروه ورزشی سفر به روسیه، مانوئل نویر و ماجراهایش تبدیل به مهم ترین خبر فوتبال آلمان در روزهای کرونایی شده بودند اما جنجال های احتمالی با ورود سریع و به موقع کارل هاینس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ به انتها رسیده است و نویر به زودی قراردادی پنج ساله با مونیخی ها امضا خواهد نمود.

نویر که قرارداد قبلی او تا سال 2021 بود در پی تصمیم مدیران بایرن مونیخ برای به خدمت دریافت الکساندر نوبل از شالکه، از مدیران بایرن به خشم آمده و به همین دلیل برای قرارداد جدید شرط و شروط هایی داشت که ممکن بود باشگاه را در شرایطی قرار دهد که مجبور به فروش وی شوند. اما جنگ پنهان طرفین که پای مارک آندره تراشتگن، گلر آلمانی تیم بارسلونا را هم به میان کشیده بود در نهایت با عقد قرارداد جدید به انتها خواهد رسید.

نویر در این باره گفته است هوادار امضای قراردادی است که طرفین از امضای آن راضی باشند. اتفاقی که ظاهرا با جلب نظر رومنیگه رخ خواهد داد تا بایرن این دروازه بان ممتاز فوتبال دنیا را در اردوی خود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 920

به "مانوئل نویر و بایرن، پنج سال دیگر در کنار هم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانوئل نویر و بایرن، پنج سال دیگر در کنار هم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید