صالحی امیری: تیم فوتبال امید بعد از 40 سال به المپیک صعود می نماید

به گزارش سفر به روسیه، سیدرضا صالحی امیری در انتها نشست هم اندیشی ورزش، فرهنگ و رسانه در جمع خبرنگاران درباره راه حل الگو شدن ورزشکاران گفت: در حوزه ورزش چهره ها در اذهان عمومی اشخاص مورد علاقه هستند. باید این سرمایه اجتماعی در خدمت مردم باشد. در بحث زلزله قهرمانان و هنرمندان به یاری مردم رفتند. معتقدم تبدیل شدن به قهرمان ساده است اما حفظ این سرمایه سخت است و این را باید قهرمانان بدانند که کار سختی برای حفظ آن دارند.

صالحی امیری: تیم فوتبال امید بعد از 40 سال به المپیک صعود می نماید

وی در مورد حمایت از فوتبال گفت: مسئله حضور ما در فوتبال درسطح تیم امید است. مسئولیت انتخاب سرمربی، کادر فنی و سایر مسایل تخصصی بر عهده فدراسیون است. ما و وزارت ورزش یاری می کنیم تا تیم امید بدون کمترین چالشی در رقابت ها شرکت کند. با مهدی تاج و وزیر ورزش جلساتی داشتیم و در جهت حمایت از امید حرکت می کنیم. شاهد خواهید بود که بعد از 40 سال به المپیک صعود می کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک در مورد اساسنامه گفت: اساسنامه بعد از نظام کارشناسی یکساله در هیات اجرایی تایید و در بهمن ماه و در مجمع تصویب شد و به IOC فرستادیم. این اساسنامه بعد از تایید در کمیته بین المللی المپیک، به کمیسیون اجتماعی دولت رفت و آنجا هم تصویب شد. الان هم در صحن دولت است. طی هفته های اتی ابلاغ می گردد.اساسنامه تا دو سه هفته اینده در دولت نهایی و مبنای عمل ما خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: russianet65.ir شناسه مطلب: 308

به "صالحی امیری: تیم فوتبال امید بعد از 40 سال به المپیک صعود می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: تیم فوتبال امید بعد از 40 سال به المپیک صعود می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید